Zamknij

KONKURS WALENTYNKOWY: Do wygrania kolacja w restauracji WinoGrono

13:41, 22.01.2020 | E.D
REKLAMA
Skomentuj

Kolejny raz wspólnie z tucholską restauracją WinoGrono organizujemy konkurs walentynkowy. Zaplanowaliśmy nagrody w dwóch kategoriach. Co zrobić, by mieć na nie szanse?

Do Walentynek pozostały trzy tygodnie. Jednak  już  teraz warto pomyśleć, jak 14 lutego spędzić czas z ukochaną osobą. „Tygodnik Tucholski” organizuje konkurs wspólnie z tucholską restauracją WinoGrono. Zabawa przewiduje dwie kategorie, a więc też dwie nagrody główne – dla zwycięzców każdej z nich. Nagrodą jest walentynkowa kolacja w WinoGronie 14 lutego w tym roku przypada w piątek. Nagrody są wartości 150 zł każda.

Nie musi być idealne technicznie. Czekamy na Wasze zdjęcia

Wasze zdjęcie to temat pierwszej kategorii. Czekamy na zdjęcia par, które będą pomysłowe, najładniejsze, miłe, szczere - jak na tę okazję przystało. Walory techniczne zdjęcia będą mieć drugorzędne znaczenie. Zdjęcie może pochodzić z Waszego archiwum, ale może być również wykonane specjalnie na potrzeby konkursu. Dopuszczamy wysyłanie nam selfie, bo takie fotografie też mogą mieć swój urok. Jury wybierze zdjęcie, które ujmie je najbardziej. Zdjęcia należy wysyłać nam pocztą elektroniczną na adres e-mail piotr@tygodnik.pl (w tytule wiadomości należy wpisać „KONKURS”. W mailu należy wpisać dane (imię i nazwisko, telefon) przynajmniej jednej osoby, którą na zdjęciu widzimy. Warto opisać w skrócie, gdzie i kiedy fotografia została wykonana. Przyjmowanie zgłoszeń drogą mailową zakończymy 3 lutego o godz. 12.00.

Najciekawsze życzenia? Zgłoszenia na maila lub za pośrednictwem kuponu

Napisanie autorskich życzeń walentynkowych stanowi drugą kategorię naszej zabawy (z taką samą nagrodą główną). Życzenia możecie składać na dwa sposoby: albo za pośrednictwem dołączonego do artykułu kuponu, albo poprzez pocztę elektroniczną – także na adres e-mail piotr@tygodnik.pl. Uprzedzamy pytania: wysłanie życzeń na maila wystarczy. Nie trzeba dodatkowo przynosić kuponu wyciętego z gazety.

Zwycięzcę lub zwyciężczynię w drugiej kategorii wybiorą internauci. Po zebraniu zgłoszeń na kuponach, treść życzeń opublikujemy na naszym profilu na Facebooku. Uwaga! Na Facebooku nie zdradzimy, kto jest autorem poszczególnych życzeń. Treść pojawi się anonimowo po to, by internauci nie skupiali się na ich autorach, a autorzy nie wstydzili się podzielić życzeniami. Po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń na naszym Facebooku ruszy głosowanie poprzez polubienia. Im więcej lajków dla danych życzeń, tym większa szansa na zwycięstwo i nagrodę. Na życzenia dostarczone na kuponach do naszej redakcji (Tuchola, ul. Karasiewicza 3) lub poprzez mail czekamy do 31 stycznia, do godz. 12.00. Tego samego dnia życzenia pojawią się na Facebooku i będą zbierać „lajki” do niedzieli (2 lutego), do godz. 20.00.

 

Zwycięzców konkursu w obu kategoriach ogłosimy 6 lutego, tydzień przed walentynkami tak aby zwycięzcy mogli zaplanować ten wyjątkowy wieczór.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone