Zamknij

Przedszkolaki zorganizowały misiom urodziny

14:56, 25.11.2019 | L.Z
Skomentuj
REKLAMA

Urodziny misia w szczególny sposób świętowały dzieci z naszych szkół i przedszkoli. Z tej okazji przygotowano liczne konkursy i zabawy. Panie wychowawczynie czytały bajki o pluszowym przyjacielu, dzieci śpiewały misiowe piosenki i recytowały wiersze. Wielu młodych ludzi w tym dniu przyniosło do przedszkola swoje ulubione misiaki.

W Przedszkolu nr 1 w Tucholi podsumowany został gminny konkurs plastyczny „Ja i mój miś”. W realizację projektu zaangażowało mnóstwo dzieci z różnych oddziałów przedszkolnych. Prace przedstawiające pluszowego przyjaciela były wyjątkowe. Maluchy pokazały, jak wiele mają pomysłów, aby przedstawić siebie i swojego ulubieńca. Nagrody za najciekawsze rysunki przyznano w podziale na dwie kategorie - trzy i czterolatków oraz pięcio i sześciolatków. Laureatom wręczały je Ewa Lenartowicz i dyrektor Monika Wojcieszonek.

Podsumowaniem spotkania i zarazem urodzinowej imprezy wszystkich misiów były występy pięciolatków - grupy „Muchomorków”. Dzieci przygotowały okolicznościowa inscenizację. Były też tańce i zabawy ruchowe.

W papierowym wydaniu relację z urodzin misia uzupełniliśmy wynikami konkursu. Ukaże się w najbliższy czwartek.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz