Zamknij

Święci balują w niebie. W Tucholi również - ZDJĘCIA

13:11, 30.10.2019 | L.Z
Skomentuj
REKLAMA

Skoro „wszyscy święci balują w niebie”, my również możemy. Taki właśnie bal zobaczyliśmy dzieci w przebraniach świętych i aniołów odbył się w niedzielę w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tucholi.

Organizatorami imprezy w której udział wzięły całe rodziny były wszystkie tucholskie parafie, a także burmistrz Tucholi i Tucholski Ośrodek Kultury oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji. Wodzirejem balu był znany w Tucholi - Marcel. To m.in. on zachęcał dzieci, młodzież oraz dorosłych do udziału we wspólnej zabawie. A tej jak widać po licznych zdjęciach i nagraniach nie brakowało. Podczas muzycznej imprezy zaśpiewały także trzy schole - Nasze Nutki, Margaretki i Vox Cordis. Oczywiście wszyscy wspólnie odtańczyli kultowy przebój Arki Noego. Kilkukrotnie powtarzali słowa: „Taki duży taki mały może Świętym być Taki gruby taki chudy może Świętym być...”. Tutaj do wspólnego śpiewania włączyli się także i proboszczowie: Ireneusz Kalf, Jan Pałubicki, Grzegorz Kielas, Wiesław Herold oraz burmistrz Tadeusz Kowalski.
Dla najmłodszych uruchomiono dmuchany zamek. Po drugiej stronie hali Unitas przeprowadzał konkursy i zadania sprawnościowe. Powodzeniem cieszył się też kącik Fundacji DKMS gdzie można było uzyskać informacje na temat zostania dawcą szpiku. Jak przystało na Bal Wszystkich Świętych nie zabrakło także słodkości. W holu ośrodka na łasuchów czekały pyszne drożdżówki i zdrowe soki.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz