Zamknij

Cztery Żywioły podczas kęsowskich świętojanek - ZDJĘCIA

12:46, 04.07.2019 | L.Z
Skomentuj
REKLAMA

Widowisko zainspirowane siłami natury opowiadające o relacjach człowieka i żywiołów przygotowane było na wysokim poziomie artystycznym i technicznym. Zapewniło widzom niezapomniane emocje i mnóstwo wrażeń. Brawa publiczności dla występujących były w pełni zasłużone.

Spektakl powstał przy współpracy Stowarzyszenia Pomóżmy Gminie Kęsowo, Gminnej Biblioteki Publicznej oraz Wiejskiego Domu Kultury w Kęsowie. Zakończył się przemarszem nad jezioro, teatrem ognia i puszczaniem wianków na wodę.

O tym kto zagrał w przedstawieniu, kto pracował na to by ono powstało i o tym co jeszcze działo się w sobotnią noc w Amfiteatrze w Kęsowie przeczytacie w papierowym wydaniu Tygodnika Tucholskiego.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz