Zamknij

Zawody gminne i jubileusz strażaków z Kiełpina - ZDJĘCIA

10:39, 18.06.2019 | L.Z
REKLAMA
Skomentuj

Jubileuszowa impreza była podsumowaniem 90 lat pracy i działalności strażaków ochotników z Kiełpina. Podczas uroczystego apelu dokonano wręczenia odznaczeń. Srebrne medale za Zasługi dla Pożarnictwa otrzymali: Edward Gustke (OSP Raciąż), Kazimierz Kwaśniewski (OSP Raciąż) oraz Jacek Zawiłowicz (OSP Legbąd). Nagrodzono też uczestników gminnych zawodów, które odbyły się na boisku szkolnym: MDP Dziewczęcą z OSP Legbąd oraz drużyny męskie, które startowały w sztafecie i ćwiczeniu bojowym. OSP Kiełpin uzyskał tutaj wynik 108,92 pkt, OSP Legbąd - 118,24 pkt, OSP Łosiny - 120,51 pkt,  a OSP Stobno 143,94 pkt.
Po wszystkiemu przyszedł czas na biesiadę, dzielenie się wrażeniami i na wspólną zabawę.

Dodajmy jeszcze, że galeria zdjęć, która towarzyszy artykułowi została nam przekazana przez prezesa OSP Kiełpin Wojciecha Lipkowskiego. 

Więcej na temat wydarzenia, szczególnie jeśli chodzi o historię jednostki OSP Kiełpin przeczytacie w papierowym wydaniu Tygodnika. Będzie on dostępny już jutro - 19 czerwca. A w sobotę, 22 czerwca zawody strażackie powiatowe. W tym roku odbędą się w Lubiewie.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone