Zamknij

Gmina Lubiewo: Wyniki wyborów do europarlamentu

13:36, 27.05.2019 | K.T
REKLAMA
Skomentuj

Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała na swojej stronie internetowej pełne wyniki wyborów do europarlamentu z terenu gminy Lubiewo. Są to dane ze wszystkich 7 obwodowych komisji wyborczych. Poniżej prezentujemy wyniki poszczególnych komitetów i dalej wszystkich kandydatów. Źródło: https://wybory.gov.pl/pe2019/

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

1 002 głosy

57,00%

  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI:

511

29,07%

  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15:

80

4,55%

  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY:

76

4,32%

  • KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA:

75

4,27%

  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM - PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS:

14

0,80%

 

Wyniki w poszczególnych komitetach:

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

ZŁOTOWSKI Kosma Tadeusz: 466 głosów

LATOS Tomasz Edward: 381

PRZYBYLSKI Przemysław Tomasz: 71

BOROWIAK Joanna Beata: 17

GIRZYŃSKI Zbigniew: 16

KONIECZNA Barbara Krystyna: 14

ŚRUBKOWSKA Żaneta Katarzyna: 7

STACHOWIAK Ireneusz: 7

WROŃSKI Marcin: 11

SZWED Anna Bożena: 12

 

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

SIKORSKI Radosław Tomasz: 159 głosów

ZEMKE Janusz Władysław: 104

JĘDRZEJEWSKA Aneta: 3

KŁOPOTEK Agnieszka Maria: 89

KOROLKO Michał Przemysław: 7

JANKOWSKI Sylwester Tomasz: 1

ZARĘBSKA Katarzyna Kamila: 2

OGONOWSKA Edyta Renata: 1

CZERSKA-THOMAS Joanna Ewa: 3

BREJZA Krzysztof: 142

 

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

SZRAMKA Paweł: 36 głosów

ŚMIGIELSKA Klaudia: 9

KUSZYŃSKI Marek: 3

LEWANDOWSKI Marek: 17

WIŚNIEWSKA Joanna: 2

WILKOWSKI Wojciech Sławomir: 5

PACZKOWSKA Irena: 2

BUDNIAK Przemysław Andrzej: 1

KOTULSKA Barbara: 2

SKUTECKI Paweł Juliusz: 3

 

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

DROZDOWSKI Krzysztof Andrzej: 29 głosów

POSŁUSZNY Leszek Józef: 6

HOFFMAN Juliusz: 6

MENTZEN Tomasz Jacek: 10

ADAMSKA Anna Ewa: 4

GEISLER-GRYGROWICZ Joanna: 1

JAWORNIK Emilia: 2

MALENDOWICZ Anna Agnieszka: 0

CZAJKOWSKI Michał Maciej: 5

SYPNIEWSKI Marcin: 13

 

KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

NOWICKA Wanda Hanna: 35 głosów

ANASZEWICZ Marcin: 6

NOWAK Izabela Anna: 4

PIJANOWSKI Marek: 6

DŁUGOŁĘCKA Elżbieta: 3

JAŹWIEC Jakub Wojciech: 1

LYTVYNENKO Oksana: 1

SKAŁECKI Damian Adam: 11

GOTLIBOWSKA Monika Agnieszka: 3

ŁUKASZEWICZ Olgierd Marian: 5

 

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM - PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS

MATYSIAK Paulina: 6 głosów

WYSOCKI Michał: 6

CHYŻEWSKA-PAWLIKOWSKA Agata Anna: 0

ROZPŁOCH Marek Władysław: 0

SMOLAGA Aleksandra Justyna: 1

KOŁODZIEJ Paweł Krzysztof: 0

EJANKOWSKA Anna Marta: 0

MAŁECKI Krzysztof Michał: 0

CZERNIC Katarzyna: 0

EICHHORST Artur: 1

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone