Zamknij

Gmina Cekcyn: Pełne wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego

12:53, 27.05.2019 | P.P
REKLAMA
Skomentuj

Tak w wyborach do Parlamentu Europejskiego głosowali mieszkańcy gminy Cekcyn. To oficjalnie wyniki udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ   1 046 głosów, 52,17%

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI   681 głosów, 33,97%

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY   89 głosów, 4,44%

KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA   85 głosów, 4,24%

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15   83 głosy 4,14%

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM - PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS   21 głosów, 1,05%

 

Głosy poszczególnych kandydatów:

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 

ZŁOTOWSKI Kosma Tadeusz 469

LATOS Tomasz Edward 338

PRZYBYLSKI Przemysław 97

BOROWIAK Joanna Beata 43

GIRZYŃSKI Zbigniew 23

KONIECZNA Barbara Krystyna 21

ŚRUBKOWSKA Żaneta Katarzyna 7

STACHOWIAK Ireneusz 17

WROŃSKI Marcin 10

SZWED Anna Bożena 21

 

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI 

SIKORSKI Radosław Tomasz 245

ZEMKE Janusz Władysław 119

JĘDRZEJEWSKA Aneta 16

KŁOPOTEK Agnieszka Maria 93

KOROLKO Michał Przemysław 24

JANKOWSKI Sylwester Tomasz 5

ZARĘBSKA Katarzyna Kamila 5

OGONOWSKA Edyta Renata 4

CZERSKA-THOMAS Joanna Ewa 1

BREJZA Krzysztof 169

 

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY 

DROZDOWSKI Krzysztof Andrzej 39

POSŁUSZNY Leszek Józef 5

HOFFMAN Juliusz 8

MENTZEN Tomasz Jacek 6

ADAMSKA Anna Ewa 9

GEISLER-GRYGROWICZ Joanna 1

JAWORNIK Emilia 2

MALENDOWICZ Anna Agnieszka 3

CZAJKOWSKI Michał Maciej 5

SYPNIEWSKI Marcin 11

 

KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA 

NOWICKA Wanda Hanna 43

ANASZEWICZ Marcin 9

NOWAK Izabela Anna 6

PIJANOWSKI Marek 9

DŁUGOŁĘCKA Elżbieta 3

JAŹWIEC Jakub Wojciech 0

LYTVYNENKO Oksana 7

SKAŁECKI Damian Adam 4

GOTLIBOWSKA Monika Agnieszka 1

ŁUKASZEWICZ Olgierd Marian 3

 

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

SZRAMKA Paweł 37

ŚMIGIELSKA Klaudia 8

KUSZYŃSKI Marek 5

LEWANDOWSKI Marek 9

WIŚNIEWSKA Joanna 4

WILKOWSKI Wojciech Sławomir 2

PACZKOWSKA Irena 4

BUDNIAK Przemysław Andrzej 2

KOTULSKA Barbara 6

SKUTECKI Paweł Juliusz 6

 

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM - PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS

MATYSIAK Paulina 10

WYSOCKI Michał 5

CHYŻEWSKA-PAWLIKOWSKA Agata Anna 1

ROZPŁOCH Marek Władysław 2

SMOLAGA Aleksandra Justyna 1

KOŁODZIEJ Paweł Krzysztof 0

EJANKOWSKA Anna Marta 1

MAŁECKI Krzysztof Michał 0

CZERNIC Katarzyna 0

EICHHORST Artur 1

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone