Zamknij

40-latek z Wielkiej Kloni odnaleziony

15:16, 15.04.2019 | P.P
Skomentuj
REKLAMA

Informację o zaginięciu mężczyzny ogłosiła Komenda Powiatowa Policji w Tucholi. Mężczyzna został odnaleziony w godzinach popoludniowych.

Komenda podaje, że policjanci prowadzą czynności w sprawie zaginięcia 40-letniego mieszkańca Wielkiej Kloni. 

- Mężczyzna dziś (15.04.2019r. ok. godz. 7.30) wyszedł z domu nie informując rodziny gdzie się udaje - tłumacz oficer prasowy komendy Bartosz Wiese.

Rysopis przedstawiony przez policję: włosy krótkie koloru czarnego, wzrost około 185/190 cm., waga ok. 120 kg., oczy koloru brązowego, brak informacji o ubiorze.

- Prosimy wszystkie osoby, które mogłyby udzielić informacji na temat miejsca pobytu zaginionego mężczyzny o ich przekazanie na numer telefonu alarmowego 997 lub 112 - apeluje policja.

AKTUALIZACJA - godz. 16.44

Rzecznik policji Bartosz Wiese poinformował nas, że mężczyzna na szczęście został odnaleziony. Nic mu nie grozi.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz