Zamknij

Jak "Trójka" obchodziła Dzień Kropki - ZDJĘCIA

11:58, 14.09.2018 | L.Z
REKLAMA

Dzień Kropki to święto kreatywności, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności. Jak obchodzono je w Szkole Podstawowej nr 3 w Tucholi?

15 września na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Uczniowie, nauczyciele, bibliotekarze, pracownicy instytucji kultury organizują tego dnia wiele działań, które mają pomóc dzieciom odkryć talenty, poznać swoje mocne strony i je zaprezentować. Motywem przewodnim jest oczywiście kropka. 

Nasza redakcja miała okazję uczestniczyć w takich obchodach. Zobaczyliśmy, jakie talenty posiadają uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Tucholi. A było tego sporo... prace malarskie, recytacje, występy wokalne. Pokazały się też talenty organizatorskie, muzyczne oraz prezenterskie. Bawili się wszyscy. Przedszkolacy z kropeczkami na policzkach i w muchach w groszki, świetnie przygotowane muzycznie klasy I-III, recytujący uczniowie z klas IV-VI oraz pełni pomysłów młodzi ludzie z klas VII i VIII. Oczywiście w grupie świętujących Dzień Kropki nie mogło zabraknąć też nauczycieli. 

Więcej o piątkowej zabawie w Szkole Podstawowej nr 3 w Tucholi i o tym, jacy są kreatywni napiszemy w najbliższym, papierowym wydaniu Tygodnika.    

REKLAMA
© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone