Zamknij

Konkurs „Tygodnika” z okazji Dnia Kobiet. Pomyśl o nieszablonowym prezencie

15:10, 01.03.2018 | (pp)
REKLAMA
Skomentuj

W czwartek 8 marca, przypada Dzień Kobiet. Organizujemy dla Was konkurs w dwóch kategoriach, w którym słodkimi nagrodami są... torty i torciki z cukierni Zakryś. Łącznie wyróżnimy aż 10 osób. Nie ma wątpliwości, że warto włączyć się do zabawy.

Po raz pierwszy od dłuższego czasu „Tygodnik Tucholski” za pomocą konkursu uczci nadchodzący Dzień Kobiet. By konkurs mogł zostać przeprowadzony, ogłaszamy go dokładnie tydzień przed nadchodzącym świętem pań. Do zabawy zapraszamy jednak zarówno kobiety jak i mężczyzn, ale dwóch osobnych kategoriach. Obie są bardzo proste i praktycznie nie wymagają nakładów pracy, a tylko błyskotliwego pomysłu.

Kategorie: dla pań i dla panów
Kategoria pierwsza jest dla pań. Odpowiedz: jaki prezent chciałabyś dostać z okazji Dnia Kobiet? Im bardziej ciekawy i nieszablonowy tym prawdopodobnie większa szansa na słodką nagrodę. Jest nią tort z tucholskiej Cukierni Zakryś. Podkreślmy – tort w tej kategorii jest nagrodą za pierwsze miejsce. My jednak oprócz tego wyróżnimy – 4 mniejszymi torcikami z tej samej Cukierni – również 4 kolejne osoby z ciekawymi propozycjami prezentów.
Kategoria druga skierowana jest dla panów. Panowie odpowiadają na pytanie: jaki prezent chciałbyś podarować z okazji Dnia Kobiet? Wiemy, że z założenia panów trudniej jest zachęcić do konkursów, ale tu mogą popisać się wyobraźnią i zgarnąć nagrody, które dokładnie za tydzień, w święto pań, przekażą swoim drugim połówkom lub np. koleżankom w pracy. Również w tej kategorii liczymy na Waszą błyskotliwość. Nagrody są identyczne, jak w kategorii dla pań. Za najciekawszy pomysł na prezent zwycięzca otrzyma tort. 4 osobom przyznamy 4 wyróżnienia, którymi będą 4 mniejsze, ale równie pyszne torciki. Słodkości także w tej kategorii pochodzą z Cukierni Zakryś.

Zgłoszenia do wtorku. Tylko na kuponach
Co bardzo ważne, brać udział w zabawie można za pośrednictwem kuponu, który znalazł się w najnowszym papierowym wydaniu "Tygodnika Tucholskiego" (jest w sprzedaży) na stronie 2. Czas na zgłoszenie macie do wtorku (6 marca) do godz. 12.00, a więc nie ma co zwlekać. Ty w końcu liczy się pomysł – możliwe, że ten pierwszy będzie najlepszy. Kupony muszą trafić do redakcji „Tygodnika Tucholskiego” (ul. Karasiewicza 3). Kupony można wysyłać pocztą, ale zastrzegamy, że te, które dotrą do nas po południu we wtorek, nie będą brały udział w wyborze zwycięzców i wyróżnionych, którego dokona jury złożone z przedstawicieli redakcji. W przypadku listów warto więc się pośpieszyć i wysyłać je jeszcze w tym tygodniu.

REGULAMIN KONKURSU

((pp))
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone