Zamknij

Do Tucholi przez nawałnicę trafiły kolejne pieniądze. Enea dała 100 tysięcy

14:26, 09.11.2017 | L.Z
REKLAMA
Skomentuj

Przekazanie przez przedstawicieli Fundacji Enea symbolicznego czeku wartości 100 tys. zł miało miejsce w poniedziałek, podczas spotkania w budynku Starostwa Powiatowego w Tucholi.

Przedstawiciele Enei dziękowali za pomoc jaką samorządowcy udzielili grupom elektryków pracujących przy usuwaniu skutków nawałnicy.

- Myśleliśmy, że usuwanie skutków nawałnicy na tym terenie potrwa co najmniej miesiąc. Udało się to zrobić szybciej. Praktycznie do końca sierpnia przywróciliśmy prąd wszystkim naszym odbiorcom, Nie oznacza to, że kompleksowe prace się zakończyły. Trwają one do dziś -  wspominając przy okazji, że w ciągu 4 tygodni dzięki siłom i zaangażowaniu wielu jednostek pochodzących z terenu całego kraju na obszarze dotkniętym nawałnicą odbudowano 400 km sieci. 
Przedstawiciele Enei sporo mówili o wzorowym współdziałaniu pracowników energetyki i mieszkańców oraz służb m.in. strażaków. Stąd też decyzja o przyznaniu środków na potrzeby straży, a dokładniej mówiąc na zakup nowego wozu bojowego dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Raciążu.

Więcej na ten temat w dzisiejszym, papierowym wydaniu "Tygodnika". 

REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone