Zamknij

Takie imprezy nie zdarzają się często. Dla Bartka zebrano ponad 13 tys. zł - ZDJĘCIA

10:42, 08.11.2017 | L.Z
REKLAMA
Skomentuj

Festyn charytatywny dla Bartka Pociota to pomysł Julii Brząkały i Wiktorii Nowarkiewicz - uczennic Zespołu Szkół Licealnych i Agrotechnicznych w Tucholi.

Odbył się w niedzielę na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tucholi. Impreza charytatywna, co rzadko się zdarza, zgromadziła setki mieszkańców naszego regionu. Zaangażowana w przygotowanie zabawy młodzież zadbała o najdrobniejszy szczegół. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Największym powodzeniem cieszyło się stoisko z losami. Przygotowane 400 fantów rozeszło się w przeciągu 1,5 godziny. Podobnych atrakcji było więcej. Panowie z Komendy Powiatowej Policji przygotowali pokaz tresury psów. Oprócz tego prowadzili konkurencje przy użyciu alko i narkogoglów. Chętnych, którzy zdecydowali się na pokonanie slalomu nie brakowało. Królestwo do zabawy przygotowano także dla młodszych uczestników. Ślizgających się ze zjeżdżalni i skaczących po dmuchanych zamkach nie brakowało. 

Sporo działo się też na głównej scenie. Organizatorki Julia Brząkała i Wiktoria Nowarkiewicz rozpoczynając wraz z dwójką wyjątkowych wodzirejów - DJ Wolfim (Adam Wolff) i DJ Grudim (Łukasz Grudniewski) imprezę podziękowały wszystkim, którzy pomogli w organizacji festynu. Oczywiście tego dnia obok dziewcząt nie mogło zabraknąć także i bohatera dnia - Bartka. Podczas jednej z rozmów  Julia i Wiktoria przyznały, że uśmiech na twarzy chłopca był dla nich największą nagrodą.

W trakcie widowiska wystąpiła grupa zumbowiczów. Wciągnęła do wspólnej zabawy zarówno młodszych jak i starszych. Tańczyły także dziewczęta z Gminnego Ośrodka Kultury w Cekcynie. Wyjątkowe okazały się też pokazy ćwiczeń przygotowane przez panie z Jumping Frog Tuchola oraz pokaz iluzjonisty Davida Olesha. Publiczność była pod wrażeniem każdego z wymienionych występów. 
Oczywiście jak to bywa na każdej imprezie tak i podczas niedzielnego spotkania nie mogło zabraknąć również czegoś dla ciała. Organizatorzy imprezy zadbali o słodkie przekąski, kawę, napoje oraz ciepłą grochówkę.

Podczas trzygodzinnej imprezy na rehabilitację Bartka Pociota udało się zebrać łącznie 13.269,89 zł. O szczegółach zbiórki i imprezy piszemy w papierowym wydaniu "Tygodnika". Tam również zamieszczona została wielka galeria zdjęć z tego wyjątkowego wydarzenia.

REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone