Zamknij

Tuchola: TRZY zdarzenia prawie jednocześnie na ulicach miasta - ZDJĘCIA

17:14, 27.10.2017 | P.P
REKLAMA
Skomentuj

Tuchola: potrącenie rowerzystki, zderzenie tira i osobówki (z udziałem i z winy policjanta, który w tym momencie nie był na służbie), zderzenie aut na ul. Bydgoskiej. Wszystko dziś (piątek, 27 października) po południu ok. godz. 15.00-16.00. 

Niebezpieczne zdarzenie, do którego doszło dziś koło Biedronki przed południem, nie było jedyną kolizją w Tucholi, wręcz przeciwnie. Ok. godz. 15.00 w różnych miejscach miasta zaczęło dochodzić do kolejnych sytuacji, praktycznie jednocześnie. Posługując się na razie szczątkowymi informacjami (bez chronologii) jesteśmy w stanie napisać, że w podobnych chwilach miały miejsce aż trzy niebezpieczne zdarzenia.

"Tygodnik" najpierw pojawił się na skrzyżowaniu ul. Świeckiej i Piastowskiej, gdzie kierowca samochodu osobowego potrącił rowerzystkę. Będąc na miejscu widzieliśmy, jak kobieta najpierw znajdowała się w karetce, ale potem opuściła ją przy asyście jej obsady. Nic poważnego na szczęście jej się nie stało.

Chwilę później byliśmy na skrzyżowaniu ul. Czarna Droga i Świeckiej, w pobliżu torów kolejowych. Tam doszło do zderzenia tira i vw passata, na którym szczególnie było widać zniszczenia będące efektem zderzenia. Na miejscu dowiedzieliśmy się, że vw kierował policjant, ale nie będący w tym momencie na służbie. To on miał być winien całego zajścia, co na miejscu sam przyznawał.

Praktycznie o tej samej porze do kolejnego niebezpiecznego zdarzenia doszło niedaleko, na ul. Bydgoskiej. Z naszych wstępnych informacji wynika, że zderzyły się tam dwa samochody. 

Wszelkie oficjalne informacje na temat okoliczności tych zdarzeń, a także winy poszczególnych kierowców, będziemy ustalać w Komendzie Powiatowej Policji w Tucholi. Pełny materiał znajdzie się w kolejnym, papierowym wydaniu Tygodnika Tucholskiego, które ukaże się 2 listopada.

(zdjęcia pochodzą z dwóch zdarzeń)

(P.P)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone