Piernikowe ciasto, wałek do wałkowania, foremki do wycinania, biały, niebieski i różowy lukier oraz mnóstwo ozdobnych cukierków - to wystarczyło przedszkolakom do dobrej zabawy i nauki pieczenia pierników.
Warsztaty pieczenia i zdobienia pierników dla przedszkolaków ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Tucholi zorganizowała restauracja "Patio". Zajęcia cieszyły się ogromnym powodzeniem. Nieważne były okruchy mąki na spodniach i bluzce. Ważny był efekt końcowy - wspaniałe barwne pierniki, które dzieci mogły zabrać do swoich domów.
Więcej na ten temat w najnowszym wydaniu Tygodnika. W sklepach już od 10 grudnia.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tygodnik.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz