Zamknij

Pożegnanie dyrektorki Barbary Drewczyńskiej / DUŻO ZDJĘĆ

13:48, 09.02.2024 Agata Wiśniewska Aktualizacja: 14:01, 09.02.2024
Skomentuj Na koniec uroczystości uczniowie pasowali swoją ukochaną panią dyrektor na emerytkę pierwszej klasy. Na koniec uroczystości uczniowie pasowali swoją ukochaną panią dyrektor na emerytkę pierwszej klasy.

Iście królewskie pożegnanie przechodzącej na emeryturę dyrektor Barbarze Drewczyńskiej zgotowała społeczność Szkoły Podstawowej w Legbądzie. Uroczysta akademia odbyła się dzisiaj do południa (9.02) i miała bardzo wzruszający przebieg.

Czerwony dywan, fotel niczym tron, fanfary i liczne delegacje składające podziękowania i życzenia czekały dzisiaj na Barbarę Drewczyńską. Uroczystość, przed odchodzącą na emeryturę dyrektorką Szkoły Podstawowej w Lęgbądzie, trzymana była w tajemnicy do samego końca. Uczniowie i nauczyciele przygotowali program dopięty na ostatni guzik, w czasie którego niejednokrotnie dali wyraz sympatii swojej jeszcze pani dyrektor. Było zabawnie, wzruszającą i bardzo serdecznie.  Życzenia i wyrazy uznania popłynęły także z ust gości, którzy chętnie dzielili się wspomnieniami związanymi z Barbarą Drewczyńską. Długoletnią dyrektor żegnał m.in. burmistrz Tadeusz Kowalski, delegacja radnych miejskich ale i przedstawiciele lokalnej społeczności, jak chociażby sołtyski czy druhowie OSP.

Barbara Drewczyńska funkcję SP w Legbądzie pełni nieprzerwanie od 2010 roku. Na emeryturę przejdzie pod koniec miesiąca. Na stanowisku dyrektorki zastąpi ją polonistka Natalia Glaner.

Szczegółowa relacja z wydarzenia znajdzie się w najbliższym wydaniu TT.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%