Zamknij

Tuchola: Studniówka ZSLiT / FOTO część imprezowa / PONAD 200 ZDJĘĆ!

01:45, 03.02.2024 Kamil Tajl Aktualizacja: 02:01, 03.02.2024
Skomentuj Przyszli maturzyści z ZSLiT bawili się w nocy z 2 na 3 lutego 2024 r. Przyszli maturzyści z ZSLiT bawili się w nocy z 2 na 3 lutego 2024 r.

Po oficjalnej części studniówki nie mogło zabraknąć imprezy! Przyszli maturzyści ZSLiT w Tucholi świętowali przez całą noc z piątku na sobotę (2/3 lutego 2024 r.).

Studniówka przyszłych maturzystów z Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych im. Ziemi Tucholskiej odbyła się w Restauracji "Pod Sosną" w Śliwicach. Bal rozpoczął się przywitaniem gości, podziękowaniami i tradycyjnym polonezem. Obszerną fotorelacją z rozpoczęcia znajdziesz po tym linkiem:

https://tygodnik.pl/pl/11_wiadomosci/14758_tuchola-studniowka-zslit-fotorelacja-polonez-klasowe-scianka-cz-i.html

Choć wiadomym jest, że studniówka ma swoją część oficjalną, to na pierwszym miejscu tego dnia stoi impreza! Po uroczystej kolacji uczniowie wraz z osobami towarzyszącymi tłumnie ruszyli na parkiet. Z młodymi bawili się też ich nauczyciele.

Z sali co chwila było słychać głośne: "Jazda, jazda" albo "Tak się bawi, tak się bawi ZSLiT". Pozytywna energia wręcz kipiała z parkietu, a do wspólnej zabawy nikogo nie trzeba było namawiać. Imprezę do 3:00 nad ranem nakręcał DJ Bejmus, czyli Piotr Bejma.

Jak się bawili młodzi? Sprawdźcie naszą obszerną fotorelację poniżej oraz filmy na Facebooku dostępne pod linkiem:

https://www.facebook.com/tygodniktucholski/videos

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%