W piątek 15 grudnia w Nowodworku bawiliśmy się podczas powiatowego Mikołajkowego Kiermaszu. W tym roku był to też sposób na uczczenie 25-lecia istnienia Powiatu Tucholskiego po reaktywacji.
Mikołajkowy Kiermasz z okazji 25-lecia Powiatu Tucholskiego odbył się w sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego. Na mieszkańców czekało mnóstwo stanowisk, a przy nich m.in. lokalni twórcy prezentujące swoje autorskie wyroby tematycznie związane z nadchodzącymi świętami. Trwała loteria fantowa, można było korzystać z degustacji wigilijnych potraw od KGW i słodkości z ZAZ-u. Zagrał zespół Drink Bar, dzieci bawiły się z Misiem Krysiem, a później w skupieniu obejrzały spektakl "Gdzie jesteś kochany Panie Mikołaju?".
Finał był przyjazd na oryginalnych saniach Mikołaja... właściwie nawet dwóch, którzy cierpliwie witali się z każdym chętnym dzieckiem. Wszystkie zostały obdarowane słodkim upominkiem. Partnerem wydarzenia były bowiem Pomorskie Praliny.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz