Zamknij

Wszyscy mężczyźni podejrzani o zabójstwo Macieja z Bysławia zatrzymani!

12:55, 07.06.2023 Kamil Tajl Aktualizacja: 13:22, 09.06.2023
Skomentuj Policja zatrzymał wszystkich trzech mężczyzn podejrzanych o zabójstwo Macieja. Policja zatrzymał wszystkich trzech mężczyzn podejrzanych o zabójstwo Macieja.

Do zabójstwa 29-letniego Macieja pochodzącego z Bysławia doszło 8 maja 2022 roku w Warszawie przy Nowym Świecie. Wszyscy trzej mężczyźni podejrzani o to morderstwo są w rękach policji.

Od samego początku "Tygodnik Tucholski" zajmuje się sprawą zabójstwa 29-letniego Macieja. Przypomnijmy: przez lata był mieszkańcem Bysławia. Ukończył też tucholskie Liceum Ogólnokształcące. Do stolicy wyjechał, aby rozwijać firmę. Dodatkowo grał hobbystycznie na gitarze.

Maciej w tragiczną noc stanął w obronie kobiet, w które grupa mężczyzn rzucała lodem. Za swój czyn zapłacił najwyższą cenę. Został brutalnie zaatakowany. Mężczyźni pobili go, zadali też ciosy w plecy ostrym narzędziem. Miał przynajmniej kilka ran kłutych, które obficie krwawiły. Mimo udzielonej pomocy medycznej, młody mężczyzna zmarł wskutek odniesionych ran.

W związku z zabójstwem, na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie, poszukiwani byli trzej mężczyźni: Sebastian W., Łukasz G. i Dawid M.

Warszawskie media podają, że teraz już wszyscy podejrzani znaleźli się w rękach policji. Doniesienia te potwierdza "Tygodnikowi" rodzina Macieja.

We wtorek (6 czerwca) w godzinach wieczornych funkcjonariusze Wydziału ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Stołecznej Policji dokonali zatrzymania 23-letniego Sebastiana W. Zatrzymany został także Radosław W., podejrzewany o udzielanie pomocy ukrywającemu się Sebastianowi W.

Organy ścigania ustaliły ponadto miejsce pobytu kolejnego mężczyzny – Dawida M., który ukrywał się za granicą. Trwają czynności zmierzające do przekazania go polskim organom ścigania w ramach procedury ekstradycyjnej.

Przypomnijmy, że już w styczniu informowaliśmy o zatrzymaniu przez służby Łukasza G.

Aktualnie wszyscy podejrzani przebywają w areszcie. Do sprawy będziemy wracać.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

LolLol

5 0

Szacun dla policji za złapanie oprychów
11:06, 08.06.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

reo
0%