Zamknij

Śliwice: Impreza z okazji Dnia Dziecka i Międzynarodowego Dnia Rodzin / DUŻO ZDJĘĆ

22:14, 02.06.2023 Kamil Tajl Aktualizacja: 22:43, 02.06.2023
Skomentuj Impreza dla dzieci odbyła się w Śliwicach 2 czerwca. Impreza dla dzieci odbyła się w Śliwicach 2 czerwca.

Setki dzieci i całych rodzin bawiło się w Gminnym Ośrodku Kultury w Śliwicach 2 czerwca ( w piątek). Zorganizowano tam dużą imprezę dla najmłodszych.

Wydarzenie odbyło się z okazji Dnia Dziecka, ale także Międzynarodowego Dnia Rodzin. Już na samym początku sala widowiskowa GOK-u wypełniła się dosłownie po brzegi! Trudno było znaleźć choćby przejście, nie mówiąc już o wolnym miejscu do siedzenia. Na scenie zaprezentowali się aktorzy Teatru Katarynka, którzy do Śliwic przyjechali z Warszawy. Spektakl pt. "Morskie Opowieści" bez wątpienia przypadł do gustu całej widowni. Przedstawiona historia pozwoliła małym widzom przenieść się na pokład statku, gdzie rozpoczęli pełen przygód rejs. Spotkali m.in. majtka pokładowego, ratownika wodnego czy kraba meteorologa.

Po spektaklu przyszedł czas na szaleństwa w amfiteatrze. Aktorzy kontynuowali zabawy z dziećmi. Nie mogło zabraknąć gofrów, malowania buziek, kolorowych tatuaży czy dmuchańców. Na scenie odbyło się też losowanie ciekawych nagród wśród uczestników imprezy.

Więcej o śliwickim Dniu Dziecka przeczytasz w kolejnym numerze Tygodnika Tucholskiej. Poniżej prezentujemy obszerną fotorelację z wydarzenia.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%