Zamknij

Dzień Dziecka z TOK-iem / GALERIA ZDJĘĆ

17:37, 02.06.2023 Agata Wiśniewska Aktualizacja: 18:01, 02.06.2023
Skomentuj Walki sumo w dmuchanych strojach cieszyły się ogromnym powodzeniem. Walki sumo w dmuchanych strojach cieszyły się ogromnym powodzeniem.

W czwartek, 1 czerwca Tucholski Ośrodek Kultury zaprosił najmłodszych mieszkańców do wspólnej zabawy. Impreza z okazji Dnia Dziecka została zorganizowana na pl. Wolności w Tucholi i spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Do centrum miło spędzić czas przyszły całe rodziny.

Głównym artystycznym punktem wydarzenia był Koncert Galowy Laureatów 45. Spotkań z Piosenką Dziecięcą. Mali wykonawcy dali na scenie z siebie wszystko, a niezawodna publiczność nagrodziła ich starania oklaskami. Premierowe występy zaliczyły Mażoretki Tucholskiego Ośrodka Kultury i młodsza grupa Mini-disco. Co potrafią, pokazały także baletnice. Dzieci bardzo chętnie brały udział w zawodach sumo, można wręcz rzec, że ten punkt programu był niekwestionowanym hitem.  Żeby przeistoczyć się w zawodnika o sporych gabarytach musiały jedynie wcisnąć się w specjalny strój. Na imprezie TOK-u nie zbrakło innych sprawdzonych atrakcji, jak: skręcanie balonów, dmuchane zamki, gokarty czy zabawy z chustą animacyjną.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

 

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%