Zamknij
REKLAMA

Tuchola: Taneczno-sportowe show Studia Rozwoju SENS / GALERIA ZDJĘĆ

19.25, 22.01.2023 Piotr Paterski Aktualizacja: 11.42, 23.01.2023
Skomentuj Jedna z grup tanecznych ćwiczących od niedawna w Studiu Rozwoju SENS w Tucholi. Fot. Piotr Paterski
REKLAMA

Działające w Tucholi od niedawna Studio Rozwoju SENS zorganizowało w Tucholskim Ośrodku Kultury wydarzenie otwarte, w którym licznie zaprezentowały się dzieci uczęszczające tam na zajęcia. Sala widowiskowa TOK-u pękała w szwach.

Studio SENS, jako prywatne centrum, prowadzi od niedawna liczne zajęcia dla dzieci i dorosłych, w dużej mierze taneczno-sportowe, ale też edukacyjne. Założycielką i szefową studia SENS jest Sandra Góral. Razem ze swoją ekipą zorganizowała imprezę otwartą, bez płatnych biletów wstępu, w Tucholskim Ośrodku Kultury. W niedzielę 22 stycznia TOK pękał w szwach. Podczas gdy na scenie prezentowały się różne, bardzo liczne grupy zajęciowe prowadzone w centrum, wśród publiczności obserwowali je m.in. bliscy - rodzice i dziadkowie (zwłaszcza, że przypadał akurat Dzień Dziadka). Śledzili poczynania swoich pociech i dopingując je. Impreza była jednocześnie oficjalnym otwarciem studia.

Więcej o tym wydarzeniu w najbliższym wydaniu "Tygodnika Tucholskiego", które ukaże się 26 stycznia. Tu obejrzysz bogatą galerię zdjęć z imprezy.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%