XXXIII Międzynarodowy Festiwal Muzyki Myśliwskiej i Wieżowej

14:50, 04.08.2017 | E.S
REKLAMA
Skomentuj

XXXIII Międzynarodowy Festiwal Muzyki Myśliwskiej i Wieżowej rozpoczął się chwilą wzruszenia. Karol Grzywacz odczytał epitafium napisane przez przyjaciela Piotra Grzywacza, pomysłodawcy i wieloletniego organizatora wydarzenia.

XXIII Międzynarodowy Festiwal Muzyki Myśliwskiej i Wieżowej imienia Piotra Grzywacza prowadził syn patrona Karol Grzywacz. Przed oficjalnym otwarciem festiwalu z niekrytym wzruszeniem odczytał fragment epitafium napisanego przez Jerzego Zienkiewicza z Węgorzewa. Przed rozpoczęciem przesłuchań na tucholskim rynku uczestnicy konkursu zagrali wspólnie trzy utwory: „Zbiórkę Myśliwych”, „Powitanie” i „Hejnał Tucholi”. Poniżej publikujemy szczegółowe wyniki:

Wyniki solistów w klasie A
1 Wroński Beniamin SPMiKŁ na Zamku w Bytowie Pomorski 287
2 Strawa Jędrzej ZTM Venator WL UP Poznań Wielkopolski 277
3 Nowicki Remigiusz ZTM Venator WL UP Poznań Lubuski 272
3 Czerwonka Magdalena SPMiKŁ na Zamku w Bytowie Pomorski 272
4 Murawski Mirosław Nadleśnictwo Skrwilno Kujawsko-pomorski 271
5 Machel Marcin KŁ Chełmińskie Kujawsko-pomorski 267
6 Ferenc Alfred KŁ Gwardia Słupsk Pomorski 262
7 Murawski Sławomir Nadleśnictwo Skrwilno Kujawsko-pomorski 252
8 Chmielewski Mariusz ZTM Venator WL UP Poznań Lubuski 239
9 Matz Bartosz ZTM Venator WL UP Poznań Wielkopolski 223
Wyniki solistów w klasie B
1 Wojtyła Natan SPMiKŁ na Zamku w Bytowie Pomorski 278
2 Tomaszewska Anna ZTM Venator WL UP Poznań Wielkopolski 272
3 Pluto Prądzinska Marta SPMiKŁ na Zamku w Bytowie Pomorski 271
4 Kupś Adam ZTM Venator WL UP Poznań Wielkopolski 270
5 Machel Mikołaj KŁ Chełmińskie Kujawsko-pomorski 269
6 Fischer Artur N-ctwo Skrwilno Kujawsko-pomorski 266
7 Wójcik Leszek Bartosz KŁ Hubertus Motarzyn Zachodniopomorski 264
8 Komar-Gacki Michał Technikum Leśne w Miliczu Dolnośląski 251
9 Suski Paweł N-ctwo Skrwilno Kujawsko-pomorski 248
10 Talaśka Adrian TL Tuchola Pomorski 247
11 Domogała Patrycja KŁ Cyranka Knurów Śląski 246
12 Romanowski Mikołaj N-ctwo Skrwilno Kujawsko-pomorski 243
13 Marciniak Emilia ZSL Goraj Kujawsko-pomorski 240
14 Brylewski Alojzy KŁ nr 45 Myśliwiec w Debrznie Pomorski 224
Wyniki solistów w klasie C
1 Machel Michał KŁ Chełmińskie Kujawsko-pomorski 275
2 Olszewski Kacper GOK Sierakowice Pomorski 270
3 Mielewczyk Jonasz GOK Sierakowice Pomorski 268
4 Murawski Łukasz Nadleśnictwo Skrwilno Kujawsko-pomorski 268
5 Grabowski Łukasz GOK Sierakowice Pomorski 267
6 Skwiercz Andrzej ZSM Jenot TL w Tucholi Kujawsko-pomorski 259
7 Bulczak Gracjan GOK Sierakowice Pomorski 258
8 Napora Natalia KŁ nr 45 Myśliwiec w Biskupicach Wielkopolski 255
9 Jegier Agnieszka KŁ nr 45 Myśliwiec Biskupice Wielkopolski 255
10 Lizakowski Kacper ZSM Jenot TL w Tucholi Pomorski 251
11 Kowalski Hubert KŁ nr 45 Myśliwiec Biskupice Wielkopolski 243
12 Wrzesiński Borys SPMiKŁ na Zamku w Bytowie Pomorski 242
13 Sadowski Hubert ZSM Jenot TL w Tucholi Kujawsko-pomorski 240
14 Kowalski Kamil KŁ nr 45 Myśliwiec w Biskupicach Wielkopolski 228
15 Gwizdała Mikołaj Kujawsko-pomorski 221
Wyniki solistów w klasie D
1 Kaźmierczak Jonasz SPMiKŁ na Zamku w Bytowie Pomorski 186
2 Niezgódka Wojciech Nadleśnictwo Okonek Wielkopolski 186
3 Bulczak Amelia GOK SIerakowice Pomorski 175


Wyniki zespołów w klasie B
1 Bracia Machel Marcin Machel Kujawsko-pomorski KŁ Chełmińskie 283
2 Zespół Głuszec Marta Pluto Prądzinska Pomorski SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 274
3 RZSM N-ctwo Skrwilno Mikołaj Romanowski Kujawsko-pomorski Nadleśnictwo Skrwilno 271
Wyniki zespołów w klasie C
1 Zespół Knieja Magdalena Czerwonka Pomorski SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 265
2 ZSM Niedźwiedzie Jonasz Mielewczyk Pomorski GOK w Sierakowicach 259
3 ZSM Jenot TL Tuchola Adrian Marek Talaska Kujawsko-pomorski 254
4 ZSM Brzuchowa Góra Natalia Napora Wielkopolski KŁ 45 Myśliwiec w Biskupicach 218
Wyniki zespołów w klasie G
1 ZTM Venator Poznań Jędrzej Strawa Wielkopolski WL UP w Poznaniu 271
Wyniki zespołów w klasie MB
1 Bracia Machel Marcin Machel Kujawsko-pomorski KŁ Chełmińskie 280
2 RZSM N-ctwo Skrwilno Mikołaj Romanowski Kujawsko-pomorski Nadleśnictwo Skrwilno 258
3 ZSM Niedźwiedzie Jonasz Mielewczyk Pomorski GOK w Sierakowicach 244
4 ZSM Pomorskie Rogi Magdalena Czerwonka Pomorski SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 234

Konkurs na wykonanie Hejnału Tucholi - Tuchola
Wyniki solistów w klasie HT

1 Machel Marcin KŁ Chełmińskie Kujawsko-pomorski 116
2 Machel Michał KŁ Chełmińskie Kujawsko-pomorski 113
3 Wojtyła Natan SPMiKŁ na Zamku w Bytowie Pomorski 113
4 Murawski Mirosław Nadleśnictwo Skrwilno Kujawsko-pomorski 112
5 Murawski Sławomir Nadleśnictwo Skrwilno Kujawsko-pomorski 111
6 Machel Mikołaj KŁ Chełmińskie Kujawsko-pomorski 111
7 Wroński Beniamin SPMiKŁ na Zamku w Bytowie Pomorski 111
8 Tomaszewska Anna ZTM Venator WL UP Poznań Wielkopolski 110
9 Pluto Prądzinska Marta SPMiKŁ na Zamku w Bytowie Pomorski 104
10 Mielewczyk Jonasz GOK Sierakowice Pomorski 102
11 Brylewski Alojzy KŁ nr 45 Myśliwiec w Debrznie Pomorski 100
12 Bulczak Gracjan GOK Sierakowice Pomorski 98
13 Olszewski Kacper GOK Sierakowice Pomorski 90
14 Grabowski Łukasz GOK Sierakowice Pomorski 75

Konkurs na wykonanie Hejnału Łowiectwa Bydgoskiego - Tuchola
Wyniki solistów w klasie HŁB

1 Wojtyła Natan SPMiKŁ na Zamku w Bytowie Pomorski 109
2 Wroński Beniamin SPMiKŁ na Zamku w Bytowie Pomorski 105

Mistrzostwa Świata w grze na drewnianym Rogu Tucholskim - Tuchola
Wyniki solistów w klasie DRT

1 Murawski Mirosław Nadleśnictwo Skrwilno Kujawsko-pomorski 116
2 Grabowski Łukasz GOK Sierakowice Pomorski 112
3 Olszewski Kacper GOK Sierakowice Pomorski 111
3 Mielewczyk Jonasz GOK Sierakowice Pomorski 111
3 Strawa Jędrzej ZTM Venator WL UP Poznań Wielkopolski 111
3 Machel Michał KŁ Chełmińskie Kujawsko-pomorski 111
3 Kaźmierczak Jonasz SPMiKŁ na Zamku w Bytowie Pomorski 111
4 Machel Marcin KŁ Chełmińskie Kujawsko-pomorski 105
4 Niezgódka Wojciech Nadleśnictwo Okonek Wielkopolski 105
5 Wroński Beniamin SPMiKŁ na Zamku w Bytowie Pomorski 105
6 Pluto Prądzinska Marta SPMiKŁ na Zamku w Bytowie Pomorski 102
6 Bulczak Gracjan GOK Sierakowice Pomorski 102
6 Machel Mikołaj KŁ Chełmińskie Kujawsko-pomorski 102
7 Gwizdała Mikołaj Kujawsko-pomorski 100
8 Wojtyła Natan SPMiKŁ na Zamku w Bytowie Pomorski 93

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone | 2017