Zamknij

Drzwi otwarte w Nowodworku - GALERIA ZDJĘĆ

15:23, 21.03.2018 | E.D.
REKLAMA
Skomentuj

W sobotę, 17 marca gimnazjaliści odwiedzali Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Bartłomieja Nowodworskiego w Tucholi w ramach drzwi otwartych zorganizowanych przez szkołę. W tym roku Nowodworek będzie prowadzić rekrutację do klas o profilach: dziennikarsko-prawnym, medyczno-przyrodniczym, policyjno-pożarniczym i politechniczno-ekonomicznym.

Klasa dziennikarsko-prawna, medyczno-przyrodnicza, policyjno-pożarnicza i politechniczno-ekonomiczna - taką ofertę przedstawił w sobotę tucholski „ogólniak”. O rekrutacji i życiu szkoły opowiadała Urszula Piotrowska, dyrektor placówki, a uczniowie pokazywali zdobytą wiedzę w praktyce. Czy warto wybrać Nowodworek jako dalszy etap swojej ścieżki edukacji?

- Jest sporo zajęć pozalekcyjnych, np. kółko dziennikarskie i informatyczne, czy PCK. Warto wybrać tę szkołę, jest tutaj naprawdę wysoki poziom nauczania

- powiedziały nam przyszłoroczne maturzystki.

Więcej o drzwiach otwartych można przeczytać w nowym numerze "Tygodnika Tucholskiego". W sklepach od czwartku, 22 marca. Tymczasem zachęcamy do przeglądania poniższej galerii zdjęć.

(E.D.)
REKLAMA

Komentarze (1)

AbsolwentAbsolwent

3 0

Szkoda, że drzwi otwarte to tylko mydlenie oczu przyszłym uczniom ???? 20:24, 21.03.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone