Zamknij

Sprzątanie Jeziora Bysławskiego. Pomagali nurkowie ZDJĘCIA

12:33, 28.09.2018 | Kamil Tajl, fot. Przemyslaw Stachowiak, (kt)
REKLAMA

Po intensywnym sezonie letnim, nad Jeziorem Bysławskim przyszedł czas na porządki. Dzięki zorganizowanej w zeszłą sobotę społecznej akcji zebrano około 50 kg śmieci.

Największą bolączką kąpielisk od dawna są szklane butelki. W trakcie sprzątania, które odbywało się zarówno na brzegu, jak i pod wodą, udało się zebrać blisko 10 worków tych śmieci. W sobotnią akcję zaangażowali się zarówno członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej i Ochotniczej Straży Pożarnej z Bysławia, a także dwaj nurkowie Przemysław Stachowiak oraz Michał Ziemiński, który jest tegorocznym kursantem. Akcję sprzątania jeziora zorganizowało Sołectwo oraz OSP w Bysławiu.

Na jakiej głębokości działali nurkowie? Jakie "skarby" znaleźli? W jaki sposób wyciąga się duże przedmioty spod wody? Pełną relację z akcji znajdziesz w najnowszym "Tygodoniku".

(Kamil Tajl, fot. Przemyslaw Stachowiak, (kt))
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone