Zamknij

Tygodnik Tucholski jest już w wersji elektronicznej! Szukaj nas na eprasa.pl

16:35, 30.11.2017 | Piotr Paterski
REKLAMA
Skomentuj

Nie masz dostępu do wersji papierowej "Tygodnika Tucholskiego", bo mieszkasz poza powiatem tucholskim? Teraz możesz kupować każde nowe wydanie Tygodnika w wersji elektronicznej. Znajdziesz nas na eprasa.pl. Interesuje Ciebie archiwalny numer? One też będą dostępne.

Od kilku tygodniu testujemy nowy rodzaj naszej sprzedaży. Odpowiadając na częste pytania naszych Czytelników spoza powiatu i tych, którzy są mniej chętni wersji papierowej, rozpoczęliśmy dystrybucję wersji elektronicznej każdego nowego numeru "Tygodnika Tucholskiego"

Platformą naszej sprzedaży jest serwis eprasa.pl, na którym znajdziecie najważniejsze tytuły prasowe, w tym tygodniki lokalne.

Nowe wydanie każdego kolejnego "Tygodnika Tucholskiego" na eprasa.pl będzie pojawiać się także w czwartki, podobnie jak tradycyjne wydanie papierowe od początku istnienia "Tygodnika". NAJNOWSZY NUMER: KLIKNIJ TUTAJ

Na eprasa.pl możecie dokonywać zakupu numerów archiwalnych "Tygodnika Tucholskiego". Jeśli więc zapomnicie w danym tygodniu o kupnie bieżącego wydania, będziecie mogli to zrobić tydzień czy nawet miesiąc później... W takiej sytuacji musicie w serwisie eprasa.pl znaleźć katalog "Tygodnika Tucholskiego" klikając na dział "tygodniki": KLIKNIJ TUTAJ

W związku z tym, że każde wydanie "Tygodnika" pojawiać będzie się w wersji elektronicznej w całości, jego cena będzie identyczna - 3,30 zł. 

Uwaga! Możesz od ręki zamówić elektroniczną prenumeratę "Tygodnika Tucholskiego" na wybrany przez siebie okres,od miesiąca, przez kwartał, to roku.

BANALNA PŁATNOŚĆ! To niewątpliwie wielka zaleta przy kupowaniu elektronicznego "Tygodnika". Jej standard jest taki, jak w każdym dobrym sklepie internetowym. Wystarczy logowanie trwające kilka sekund, kilka kliknięć i wybór tej płatności... To nie zajmuje nawet minuty.

Polecamy się także w wersji elektronicznej. 

REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone