Zamknij

Letnie podróże samochodem - czas na yerba mate!

11:27, 07.06.2019 | ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wiatr we włosach, piękno przemierzanych dróg, ścieżek i autostrad. Ulubiona muzyka płynąca swobodnie z głośników. Przystanki na łyka wody, owoce, ochładzające lody. Lato. Podróże. Wyjazdy i powroty. Te wszystkie wakacyjne wojaże wiążą się z przemieszczeniem się – bardzo często autem. Jesteśmy wtedy panami swojego losu! Jedziemy tak długo, jak chcemy, robimy to, co chcemy. Jednak… potrzebujemy też siły do kierowania, która w trakcie upałów ulatnia się znacznie szybciej, niż w innych porach roku. Sprawdź, jak yerba mate może ci pomóc w wakacyjnej podróży samochodem!

Yerba mate za kółkiem? Czy to wygodne?

Bardzo wygodne! Musisz tylko znaleźć odpowiedni dla siebie sposób. Wiadomo, że do auta nie zabierzesz tykwy. Może się wylać, przewrócić i będzie trudno ją gdziekolwiek umiejscowić. Z pomocą przychodzą tu specjalne matera w podłużnym kształcie, które idealnie mieszczą się w samochodowe miejsce na napoje. Tak zwane: matero yerba drive! Dzięki niemu przyrządzisz ulubioną yerba mate w aucie i nie musisz martwić się o rozlanie. Pojemne naczynko zmieści też sporo wody, więc nie trzeba co chwila dolewać jej z termosu. Lecz jeśli dolewanie wody też będzie dla ciebie kłopotem, bo np. podróżujesz sam – warto zwrócić się ku yerbomosowi. Jest to specjalny „termos”, który zawiera w sobie zarówno naczynko na susz yerbowy, jak i bombillę. Zmykamy go od góry po wlaniu wody i voila! Cieszymy się pysznym, pobudzającym naparem! Yerbomos spełnia większość wymagań kierowców i podróżników.

A jaka yerba mate najlepsza do auta?

Zapewne najmocniejsza np.: Yerba Mate El Pajaro Guarana! Jeśli gustujesz w wyrazistych, goryczkowych smakach, zaopatrz się w klasyczną yerba mate – z pyłem, patyczkami i listkami. Dostarczy ci długotrwałej mocy, a susz będzie długo zachowywał aromat. Gdy jednak wolisz delikatniejsze smaki yerby i bardziej zależy ci na orzeźwieniu i wzmocnieniu organizmu – serdecznie polecamy świeże, zielone brazylijskie Yerba Mate Green. Rodzaje z dodatkiem guarany będą idealnym wsparciem w trakcie wielogodzinnych podróży. Yerba mate w aucie pozwala nie tylko pobudzić się, ale też relaksuje i rozluźnia. A relaks w trasie – wraz z zachowaniem odpowiedniego poziomu koncentracji – to coś na wagę złota! Spokojny i skoncentrowany kierowca, to najlepszy kierowca! Yerba mate ci w tym pomoże i dzięki niej bezpiecznie dotrzesz do celu podróży. Po najlepsze gatunki yerba mate zapraszamy serdecznie do sklepu internetowego YerbaMarket.com, gdzie z kodem "tygodnikpl", wpisanym w uwagach do zamówienia, dołączymy małą niespodziankę.

(ARTYKUŁ SPONSOROWANY)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone