Zamknij

Czym powinien cechować się lokal weselny?

12:33, 03.06.2019 | ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Każdego roku mnóstwo par decyduje się na to, by wstąpić w związek małżeński. Niektóre z nich by radować się tym szczególnym dniem wraz z bliskimi, organizują przyjęcie weselne. Jego organizacja jest bardzo trudna i przede wszystkim wymaga jednej bardzo przemyślanej decyzji, a mianowicie odpowiedniego wyboru lokalu weselnego. Jaki powinien on być? Przede wszystkim sala weselna musi być dostosowana do liczby gości, którzy będą w nim uczestniczyć. Nie można jednak wybierać sali, która jest przeznaczona na 120 gości i tylu właśnie zapraszać. W takich momentach bowiem powstaje ścisk, ciężko również gościom bawić się na parkiecie, szczególnie gdy wszyscy są zachęcani do zabawy. Najlepiej jest zawsze wynajmować nieco większą salę, która daje swobodę uczestnikom zabawy.

Ważną kwestią jest także duży parking przy sali, schludne toalety oraz oczywiście dobry stan całego pomieszczenia. Warto zobaczyć salę udekorowaną przed innym weselem by móc sobie wyobrazić, jak będzie ona wyglądała w dniu naszego ślubu. Co również niezwykle istotne, sala powinna szczycić się naprawdę bardzo dobrą jakością jedzenia, wybitnym smakiem i różnorodnością potraw. Musi oferować w swoim menu dania dla wegetarian, wegan czy też osób nietolerujących glutenu, ponieważ dziś wymagania w kwestii żywienia gości są coraz bardziej sprecyzowane i większe.

Lokal idealny na wesele, oferuje Zajazd Gościnny - http://www.zajazdgoscinny.pl/wesela. Jest to bardzo dużych rozmiarów sala, na której można urządzić wesel nawet dla 220 gości. W gratisie do organizacji wesela para młoda otrzymuje pokój, lampkę musującego wina na początek dla każdego z gości, stół wiejski jeśli liczba gości przekracza 140 i wiele innych dodatkowych atrakcji. Sala jest zadbana, przystrojona z dbałością o detale na każde wesele, podobnie jak i krzesła. Dodatkowym atutem sali w Zajeździe Gościnnym jest także to, że jest ona wyposażona w wysokiej jakości zastawę stołową, która podkreśla rangę wydarzenia jakim jest wesele. Dodatkowo prócz wyżej wspomnianych udogodnień, na zniżki i gratisy mogą liczyć także dzieci, które para młoda zaprasza na uroczystość.

(ARTYKUŁ SPONSOROWANY)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone