Zamknij

Dlaczego warto zdecydować się na depilację laserową?

13:21, 31.05.2019 | materiały partnera

Depilacja jest dla wielu kobiet bardzo dużym obciążeniem, szczególnie pod względem czasu. Każdego dnia traci się na nią cenne minuty. Poza tym w przypadku depilacji należy inwestować w maszynki do golenia, depilatory, plastry czy też pianki do golenia. Przeliczając ile należy pieniędzy stracić na depilację w ciągu roku, suma okazuje się całkiem duża.

Dlatego też innowacyjnym i docenianym przez wiele kobiet rozwiązaniem w tym zakresie, jest korzystanie z depilacji laserowej. Na czym ona polega i jakie daje efekty? Polega ona przede wszystkim na osłabianiu włosków przy pomocy lasera. Zabieg ten odbywa się etapowo w zależności od tego, jak silną cebulkę włosa ma dana osoba. Po kilkukrotnym zastosowaniu lasera, w odpowiednim odstępie czasowym cebulki są tak słabe, że ponownie nie odrastają. Przez jaki czas? Taka depilacja to depilacja trwała. Oznacza to, że włoski nie odrastają już nigdy. Odchylenia od normy występują tylko i wyłącznie wtedy, gdy dochodzi do wahań hormonalnych, przykładowo w wyniku ciąży, jednak są to niezwykle rzadkie przypadki. Obecnie w gabinetach depilację wykonuje się partiami. Oznacza to, że można udać się na trwałą depilację pach, okolic bikini czy też łydek. Ze względu na to, iż depilacja laserowa jest dość kosztowna, taki podział jest atrakcyjny dla potencjalnych zainteresowanych.

Tak depilacja jest wykonywana między innymi w Laser Cosmetic Salon - http://www.lasercs.pl/kontakt/lublin. Depilacja jest wykonywana w tym salonie przy pomocy LightSheer Duet, urządzenia, które otrzymało Złoty Laur Kosmetologii. Zapewnia ono depilację bezbolesną oraz całkowicie bezpieczną dla skóry. W ofercie salonu depilacja zaczyna się już od 99 złotych, co jest niezwykle atrakcyjną oraz konkurencyjną ceną. W salonie wykonywana jest trwała depilacja laserowa Lublin jest natomiast miastem działania salonu. Obecnie można skorzystać również z usług salonu na terenie Rzeszowa. Wśród zabiegów oferowanych w salonie można znaleźć prócz depilacji także: karboksyterapię, laminowanie rzęs czy też mikrodermabrazję diamentową.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone