Zamknij

Ubezpieczenie wyjazdowe Colonnade w pigułce.

12:35, 19.05.2019 | materiały partnera

Ilu ludzi, tyle historii. Ilu wczasowiczów pomijających Colonnade - ubezpieczenie wyjazdowe podczas przygotowań do urlopu, tyle gotowych scenariuszy tragedii i zmarnowanych wakacji. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak olbrzymie koszty przyjdzie nam ponieść w razie wypadku, jeżeli nie jesteśmy ubezpieczeni. Kwoty mogą być tak duże, że spłacać pożyczki zaciągnięte na ich regulację można będzie nawet latami. Temu wszystkiemu można zapobiec prosto i szybko, nabywając ubezpieczenie podróże od Colonnade online. Nie myślimy o tym jednak, ponieważ skupiamy się na odważnych planach dotyczących wyjazdu i jego pozytywnych aspektach. To powszechne zjawisko i po części nie ma czemu się dziwić, w końcu na swoje urlopy czekamy często po kilka długich miesięcy pełnych pracy i stresu, dlatego na myśl o wczasach zakładamy różowe okulary i podziwiamy w nich dosłownie wszystko związane z podróżą. Rzeczywistość może jednak okazać się mniej różowa, jednak, gdy przyjdzie nam się z nią zderzyć, w wielu przypadkach będzie niestety za późno na ratowanie sytuacji. A konsekwencje zaniechania próby zadbania o bezpieczeństwo nasze, naszych dzieci i małżonka, może okazać się tragiczne w skutkach. Na szalę nie kładziemy wówczas tylko naszego urlopu, ale i zdrowie, a nawet życie bliskich. Tyczy się to dalszych wyjazdów, podczas których brak ubezpieczenia zagranicznego Colonnade jest niczym balansowanie na bardzo cienkiej linie.

Ubezpieczenie turystyczne Colonnade za granicą.

W sytuacji, kiedy coś złego przydarzy się nam na terenie naszego kraju, nie jesteśmy jeszcze na straconej pozycji. Gorzej natomiast, jeżeli przeniesiemy tę sytuację poza granice miejsca zamieszkania. Przykładowo koszty leczenia prywatnego, za które zapłacimy z własnej kieszeni, jeżeli nie zdecydowaliśmy się na ubezpieczenie, będą astronomicznie wysokie i mogą nawet przewyższyć sumę innych wydatków podczas całego wyjazdu! Często bagatelizuje się szanse na zajście potrzeby korzystania z opieki zdrowowtnej na terytorium obcego kraju w trakcie wyjazdu, „bo i po co? Nic mi się przecież nie stanie!”. Cóż, może nie. Nikt nie twierdzi, że po przekroczeniu granicy ludziom samoistnie łamią się kości, pękają żebra, a tropikalne choroby atakują cały organizm. Lecz, co jeśli tak będzie? Ubezpieczenie turystyczne Colonnade niskim nakładem kosztów, czasu i energii zabezpieczy nas na tę okoliczność, ponieważ wypadki chodzą po ludziach, zwłaszcza w najmniej oczekiwanych momentach. Trzeba też pamiętać, że nie tylko nam, ale i naszym bagażom grożą różne niebezpieczeństwa. Mogą one zostać skradzione, uszkodzone, lub zagubione, albo dostarczone z opóźnieniem przez przewoźnika. W każdej z tych sytuacji jesteśmy chronieni i nie mamy się czym martwić, o ile oczywiście pamiętaliśmy o poświęceniu kilku minut przed wyjazdem na wykupienie ubezpieczenia na podróż Colonnade.

Ubezpieczenie w podróży Colonnade, czy warto?

Sytuacja na rynku ubezpieczeń zmienia się na lepszą z roku na rok. Coraz więcej firm zabiega o to, by klient powierzył im w ich ręce bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny. Wymagamy coraz więcej i chcemy jechać na wakacje ze świadomością, że, gdy coś się stanie, możemy być spokojni. Czy warto jednak w ogóle zawracać sobie głowę kwestią ubezpieczenia w podróży Colonnade? Jeżeli jedziemy na wycieczkę do lasu oddalonego o dziesięć kilometrów od naszego domu, możemy pominąć ten element przygotować do podróży. Jednak w sytuacji, gdy od miejsca zamieszkania dzielić będą nas, na przykład, dwa tysiące kilometrów? Odpowiedź jest oczywista. Chronieni będziemy wówczas ubezpieczeniem bagażu, kosztów leczenia, assistance, następstw nieszczęśliwych wypadków, OC, opóźnienia lotu, chorób przewlekłych i wielu innych. W dobie internetu zanika również jedna z wad, jaką jest czas. Ubezpieczenie turystyczne online od Colonnade załatwimy już w kilka minut.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone