Zamknij

Oświetlenie ogrodu – jakie lampy warto wybrać?

10:27, 09.04.2019 | artykuł sponsorowany

Chcesz aby Twój ogród nabrał całkowicie nowego wyrazu? Wybierz oświetlenie zewnętrzne, które sprawi, że będzie prezentował się efektownie także po zmroku! Jakie lampy ogrodowe wybrać? Sprawdź nasz poradnik!

Coraz więcej osób decyduje się na instalację oświetlenia ogrodowego. Aktualnie do dyspozycji mamy pełną gamę różnych rozwiązań, które można dopasować do każdej przestrzeni. Co wybrać? Doradzają specjaliści z serwisu internetowego http://25fps.pl/!

Oświetlenie do ogrodu – postaw na nowoczesne ledy!

Jeśli chcemy zdecydować się na oświetlenie ogrodu, warto postawić na nowoczesne rozwiązania. Oświetlenie LED będzie strzałem w dziesiątkę!

Artykuły oświetleniowe bazujące na diodach LED nie tylko są energooszczędne, ale również bardzo trwałe. Potrzebują mało energii do sprawnego działania, dlatego często wybierane są również do oświetlenia solarnego – działającego na bazie promieniowania słonecznego.

Oświetlenie LED może przybrać różne formy – od żarówek, które wkręcamy do opraw lamp sufitowych, stojących lub ścienny, aż do efektownych kompozycji liniowych lub punktowych tworzonych przez taśmy i oczka ledowe.

Jak wykorzystać oświetlenie LED w swoim ogrodzie?

Oświetlenie LED w ogrodzie – jak je wykorzystać?

W sklepach możemy znaleźć pełną gamę różnych artykułów oświetleniowych LED, które doskonale nadają się również do ogrodów. Do wyboru mamy między innymi:

  • oświetlenie wejścia do domu – z wykorzystaniem stylowych lamp sufitowych albo kinkietów ściennych
  • oświetlenie numeru domu – może wykorzystywać także panele solarne, dlatego nie będzie wymagało doprowadzania instalacji
  • oświetlenie tarasowe – do wyboru mamy lampy ścienne, a także dekoracyjne girlandy świetlne oraz oświetlenie punktowe, na przykład lampki solarne umieszczane w ziemi
  • oświetlenie fasady – kinkiety montowane na ścianach albo lampy montowane w podłożu
  • oświetlenie podjazdu – doskonale sprawdzają się artykuły oświetleniowe montowane w podjeździe, można zastosować także słupki oświetleniowe
  • oświetlenie ścieżek – podobnie jak w przypadku podjazdu, dobrze sprawdza się oświetlenie montowane w podłożu lub słupki
  • oświetlenie roślinności – dobry wybór do reflektory oraz lampy solarne, które tworzą w ogrodzie magiczną atmosferę
  • oświetlenie oczka wodnego – do wyboru mamy także lampy pływające

Zatem zewnętrzne oświetlenie LED może przybrać najróżniejsze postaci – powyższe wiadomości dowodzą, że to sprawdzony wybór do różnych zastosowań.

Gdzie kupić dobre oświetlenie LED?

Jeżeli chcemy zdecydować się na zakup oświetlenia ledowego do ogrodu, możemy znaleźć wiele ciekawych modeli zarówno w sklepach stacjonarnych, jak również tych internetowych. Zakupy można zrobić bez wychodzenia z domu!

Dokładne informacje o cenach oświetlenia LED można znaleźć na stronach producentów oraz sklepów prowadzących sprzedaż artykułów ledowych.

Podsumowując, dzięki odpowiednio dobranym artykułom oświetleniowym także ogród może prezentować się wyjątkowo – dodatkowo, nie musimy wcale ciągnąć specjalnej instalacji, ponieważ możemy zastosować nowoczesne oświetlenie solarne!

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone