Zamknij

Profesjonalna agencja rekrutacyjna dla start-upów i firm z branży IT

15:30, 28.03.2019 | materiały partnera

W dobie cyfryzacji i automatyzacji poszczególnych procesów technologicznych oraz projektów również branża rekrutacyjna ulega korzystnym zmianom. Wszelkie usprawnienia w tym zakresie mają zapewnić pracodawcom pozyskanie jak najbardziej odpowiednich pracowników, specjalistów, którzy bez trudu wdrożą się w realizowane projekt. To także optymalne rozwiązanie dla samych pracowników. Pozwala im już na starcie poznać warunki zatrudnienia i podjąć decyzję o ewentualnym aplikowaniu na dane stanowisko.

Inteligentny system rekrutacyjny IT

Platforma https://dotlinkers.pl/ została zaprojektowana i opracowana przez ekspertów związanych z rynkiem IT od wielu lat. Dynamiczna i sprawna współpraca z wieloma partnerami, start upami oraz firmami produktowymi zaowocowała stworzeniem specjalnej platformy przeznaczonej do rekrutacji specjalistów związanych z branżą IT lub szukających w niej zatrudnienia.

Poszukiwanie ukrytych talentów

Dzięki rejestracji na platformie online każdy pracodawca ma możliwość znaleźć właściwego pracownika, zaoferować mu pracę na odpowiednich warunkach zapewniając mu rozwój oraz optymalne warunki pracy. Pracodawcy, który poszukują wybitnych osób o nieprzeciętnych uzdolnieniach, mogą liczyć na efektywne rozwiązanie. Warto wiedzieć, że najlepsi programiści są nie tylko wybitnie zdolni, ale również bardzo ambitni. Chcą pracować w renomowanych firmach i zajmować się projektami związanymi z najnowszymi technologiami. Zależy im na innowacyjności i ciągłym rozwoju, dlatego potencjalny pracodawca powinien przedstawić im naprawdę konkurencyjną ofertę.

Konkretne warunki zatrudnienia

Jasny i czytelny sposób przekazu informacji jest najlepszą metodą rekrutacji pracowników. Podanie zakresu obowiązków i precyzyjne informacje pozwolą podjąć najlepszą decyzję odnośnie zatrudnienia, a także uniknąć nieporozumień w pracy. Każda zarejestrowana osoba pozna zasady, na jakich potencjalny pracodawca proponuje jej zatrudnienie. Oprócz pełnego zakresu zadań do wykonania niezwykle istotnym elementem podczas rozmów rekrutacyjnych jest poziom wynagrodzenia. Na platformie rekrutującej nie ma tajemnic, każdy przyszły pracownik ma prawo poznać wszelkie warunki zatrudnienia i sam zdecydować, czy chce aplikować na dane stanowisko. Taki system rekrutacji zapewnia optymalną komunikację już na etapie rozważania danej oferty, a tym samym pozwala zaoszczędzić czas i zapewnia sukces obydwu stronom – pracownikowi i pracodawcy.

Szacunek dla kompetencji i zdolności

Platforma IT stworzona przez dotLinkers łączy automatyczne funkcje z inteligentnym systemem rekrutacji i zarządzania specjalistami z branży IT. Programiści z doświadczeniem i zacięciem do realizacji rozmaitych projektów, otwarci na nieszablonowe działanie i kreatywni są coraz bardziej poszukiwani na rynku. Mogą znaleźć zatrudnienie nie tylko w start upach, lecz również zostaną docenieni i zatrudnieni przez firmy produktowe. Nieszablonowe myślenie, kreatywność i nieustanna chęć do rozwijania swoich umiejętności, a także predyspozycje pozwolą znaleźć pracę, która odpowiada zdolnościom, doświadczeniu i wykształceniu każdego pracownika.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone