Zamknij

Bukmacher online? Sprawdź, kto oferuje legalne zakłady

14:05, 20.03.2019 | artykuł sponsorowany

Zakłady sportowe dostarczają wielu niezapomnianych emocji. Pozwalają również na sprawdzenie i poszerzenie swojej wiedzy o sporcie. Jeżeli decydujesz się skorzystać z zakładów bukmacherskich online, pamiętaj najpierw sprawdzić, czy strona na którą trafiłeś działa legalnie.

  1. Zalety korzystania z usług legalnych firm
  2. Bukmacher online: jak rozpoznać oszusta?
  3. Gdzie szukać legalnych zakładów online?

Zalety korzystania z usług legalnych firm

Pierwszą i najważniejszą zaletą korzystania z usług firm oferujących legalne zakłady internetowe jest oczywiście fakt, że nie zostaniesz oszukany. Podmioty działające zgodnie z prawem posiadają czytelne i uczciwe warunki zawierania zakładów, dlatego nie musisz się martwić o niekorzystne zapisy ukryte w umowach. Firmy te odprowadzają również wszystkie konieczne podatki, a dzięki specjalnej licencji ministerstwa finansów gwarantują pełne bezpieczeństwo. Posiadają również wszystkie potrzebne rodzaje ubezpieczenia, co pozwala na zabezpieczenie twoich pieniędzy przed niekorzystnymi sytuacjami losowymi, na które nie masz wpływu. Strony działające zgodnie z przepisami prawnymi posiadają również lepsze zabezpieczenia przed ewentualnymi atakami hakerów.

Bukmacher online: jak rozpoznać oszusta?

Strona działająca legalnie i posiadająca wszystkie potrzebne zezwolenia z pewnością będzie zawierała tę informację. Przede wszystkim należy bardzo uważnie przeczytać regulamin i przeanalizować go pod kątem podejrzanych zapisów. Warto również zwrócić uwagę na adres URL strony - jakiekolwiek dodatkowe cyfry lub litery powinny obudzić twoją czujność. Należy też sprawdzić, czy bukmacher oferuje bezpieczne sposoby płatności. Ostatnią istotną kwestią jest skontrolowanie, czy firma jest zarejestrowana w Polsce lub posiada zezwolenie na działalność w naszym kraju: podmiot funkcjonujący legalnie w innym państwie niekoniecznie będzie oferował zakłady zgodne z polskim prawem. Będzie to również niezwykle ważne w przypadku wystąpienia jakiegokolwiek sporu, ponieważ tylko pełna legalność przedsięwzięcia jest gwarancją ważności zawartej umowy i daje możliwość dochodzenia swoich praw na drodze sądowej.

Gdzie szukać legalnych zakładów online?

Legalne zakłady przez internet oferuje między innymi ten bukmacher.  Dostępne są tam zakłady obejmujące wiele dyscyplin sportowych, zarówno znanych, jak i mniej popularnych, a także zakłady na wydarzenia gamingowe i sporty wirtualne oraz zakłady na żywo. Strona oferuje również bezpieczne sposoby płatności i atrakcyjny program lojalnościowy dla użytkowników.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone