Zamknij

Jedzenie z dowozem – smacznie i dla wszystkich!

13:47, 20.03.2019 | ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Niezależnie czy jesteś studentem, biznesmenem czy też opiekujesz się dziećmi w domu, jedzenie z dostawą zamawiane przez Internet jest właśnie dla Ciebie. Teraz może paść pytanie: ale czy znajdę tam swoją ulubioną potrawę? Jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że tak – pod warunkiem, że nie opiera się ona na Twoim autorskim przepisie. Pora dnia czy też nocy już nie ogranicza przed zaspokojeniem naszego głodu nawet, gdy już wszystkie sklepy zamknięte, a na stacji paliw skończyły się hot dogi. Jedzenie z dowozem posiada wiele zalet. Jakie? Oto one:

• Coraz więcej restauracji otwiera wersję nocną swojego lokalu. Co to oznacza? Takie miejsce zaczyna swoją pracę około godziny 20:00 i jest czynne do np. 3:00 lub nawet 4:00 w nocy. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy pracują lub uczą się do późna, po czym łapie ich głód. Wchodzisz na stronę lub aplikację, wybierasz ulubioną restaurację, a potem potrawę i już tylko spokojnie czekasz na dostawę, w tym czasie kończąc projekt lub naukę.

• Jedzenie z dostawą umożliwia również próbowanie nowych potraw i smaków - nawet z takich restauracji, z którymi nigdy nie było nam po drodze. Sushi to dla Ciebie pełna egzotyka, której zawsze chciałeś spróbować? No to teraz masz szansę, a kupno jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. A może coś z kuchni indyjskiej albo tajskiej? Możliwości jest wiele i tylko od Ciebie zależy, co pojawi się na Twoim stole.

• Jeżeli myślisz, że zamawianie jedzenia online jest drogie, bo przecież trzeba jeszcze doliczyć koszt dostawy, to jesteś w błędzie! To prawda - do wielu zamówień doliczany jest drobny koszt dostawy, bo kurier też musi zarobić, ale są wyjątki od tej reguły. Wiele restauracji pobiera opłatę za dostawę dopiero od pewnej odległości od restauracji, więc jeżeli mieszkasz blisko, nie musisz się niczym martwić. Inne lokale z kolei uzależniają dodatkową opłatę od wysokości kosztu zamówienia zamówienia. Jeżeli przekroczymy pewien próg, to dostawa również będzie gratis. Poza tym zamawiając online, mamy szansę skorzystać z wielu rabatów i promocji, które praktycznie pojawiają się codziennie.

W Tucholi, Wrocławiu i innych miastach zamówisz swoje jedzenie z dowozem najszybciej poprzez stronę PizzaPortal.pl.

(ARTYKUŁ SPONSOROWANY)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone