Zamknij

Jakie dekoracje i meble będą najpopularniejsze w 2019 roku?

08:06, 19.02.2019 | ARTYKUŁ SPONSOROWANY

W 2019 roku miłośnicy designu będą chcieli być jak najbliżej natury. Chęć obcowania z przyrodą i korzystania z jej dobrodziejstwa będzie przejawiać się zarówno we wzorach, jak również w kolorystyce. Jakie dekoracje będą cieszyć się największą popularnością w 2019 roku?

Wyraziste motywy kwiatowe

Nieśmiertelne motywy kwiatowe powrócą w 2019 roku z pełną mocą. Szczególnie wdzięcznie będą prezentować się pod postacią fototapety, której znaczna powierzchnia pozwala wyeksponować duże kwiatowe pąki i dmuchawce. Można je kupić w sklepie internetowym picassi.pl (http://www.picassi.pl/). Powrót do popularnej dekoracji w postaci fototapety Warszawa nastąpił także na skutek innego podejścia do występujących motywów i wzorów oraz zastosowania materiałów wysokiej jakości, które można szybko i w prosty sposób usunąć. Ta kategoria ściennego dekoratorstwa z roku na rok staje się coraz bardziej popularna i doceniana przez miłośników dobrego designu z całego świata. Kwiatowe wzory są eleganckie, klasyczne i wytrzymują próbę czasu, a wraz ze wzrostem chęci wprowadzenia natury do wnętrza, są coraz częściej wybierane. Największym powodzeniem cieszą się fototapety w duże i wielobarwne pąki kwiatowe – do kupienia w sklepie http://www.picassi.pl/Naklejanie-fototapet-Warszawa.

Motywy egzotycznej dżungli

Przyjemny motyw egzotycznej dżungli będzie jednym z chętniej wykorzystywanych wzorów tego sezonu. Świeża kolorystyka, w połączeniu z wizerunkami roślin i zwierząt, na przykład fototapety takiej jak ta http://www.picassi.pl/fototapety, tworzy orzeźwiającą całość, do której chce się powracać po dniu pełnym pracy. W tak urządzonej przestrzeni aż chce się wypoczywać i zrzucić z siebie stresy codzienności. W mieszkaniach zawsze znajdzie się miejsce na tapetę w kwiaty, liście oraz palmy. Zieleń jest kolorem przewodnim wszystkich tych dekoracji – jest po prostu wszędzie i w różnych odcieniach: począwszy od jabłka i limonki, poprzez eukaliptus i szałwię, skończywszy na awokado i oliwie.

Zachwyt nad pięknem naturalnego drewna

W 2019 roku bardzo popularne będzie również zastosowanie we wnętrzach naturalnego drewna, które stanowi odzwierciedlenie stylu życia i wartości domowników, zmierzających w stronę bliskości z naturą i lepszego jej odczuwania. Jest to ważne zwłaszcza dla osób żyjących w dużych, zatłoczonych miastach, w których tempo życia daje o sobie znać. Przeniesienie kolorów, faktur i roślin do wnętrza jest świetnym sposobem na utrzymanie pozytywnych relacji pomiędzy domem a światem zewnętrznym oraz metodą na zadbanie o dobre samopoczucie wszystkich domowników.

Meble o zaokrąglonych brzegach

W tym sezonie bardzo atrakcyjne są meble o zaokrąglonych kształtach. Miękkie brzegi i krawędzie dodają wnętrzu ciepła i przytulności, są też komfortowe w codziennym użytkowaniu. W połączeniu z pluszowym aksamitem podnoszą wartość wizualną pomieszczenia, czyniąc go ekskluzywnym. W 2019 roku popularnym dodatkiem we wnętrzach są dekoracje i tekstylia w kolorze Living Coral, ale także odcienie dojrzałej zieleni, niebieskiego i czerwieni.

(ARTYKUŁ SPONSOROWANY)
© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone