Zamknij

Stwórz idealne spotkanie integracyjne

14:37, 27.11.2018 | ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zaplanowanie i stworzenie idealnego spotkania integracyjnego to coś więcej niż zamówienie sali i odpowiedniej liczby krzeseł. Stosując się do kilku ważnych zasad, będziesz w stanie zorganizować efektowny event, który obędzie się bez przykrych niespodzianek i na długo pozostanie w pamięci uczestników.

Transport

Jeśli spotkanie odbywa się poza murami waszej firmy, zaplanuj kilka opcji transportu. Warto także podać informacje dotyczące tego, jak trafić na miejsce komunikacją miejską, albo zamówić autokar, który dowiezie wszystkich zainteresowanych na spotkanie. Jakąkolwiek opcję wybierzesz, daj znać wszystkim zainteresowanym o dokładnej godzinie i miejscu spotkania. Wysłanie mapek, namiarów GPS oraz informacji o parkingach i cenach to miły gest, który zostanie doceniony przez zaproszonych.

Miejsce spotkania

To ważny element, który może być kłopotliwym przedsięwzięciem. Ważne, aby spotkanie odbywało się w przyjaznym i relaksującym miejscu. Komfort uczestników jest głównym priorytetem, ponieważ to jak wiele ludzie wyniosą ze spotkania, jest miarą Twojego sukcesu jako organizatora. Możliwości jest wiele, wystarczy wysilić się na odrobinę kreatywności. Możesz zaplanować wyjście do restauracji albo kręgle. Jeśli zależy Ci na dobrej integracji, opcja wynajęcia sali hotelowej z pokojami poza miastem jest znakomitym pomysłem. Pomoże to zrelaksować się i bardziej zacieśnić więzi koleżeńsko - pracownicze. Dodatkowo hotele takie jak Hanza Pałac oferują wspaniałe pakiety do strefy Wellness i SPA, siłownie czy sauny oraz pokoje o wysokim standardzie. Pozwól, aby Twoje spotkanie zwolniło i w powolnych rytmach slow life pracownicy mieli czas na prawdziwą integrację wśród przyrody z wymyślnymi grami zespołowymi, spływami kajakowymi, wieczornym ogniskiem z tańcami i śpiewami oraz wspólnym celebrowaniem pysznych posiłków. Bory Tucholskie to jedno ze wspanialszych miejsc na mapie Polski, gdzie Twoje spotkanie będzie prawdziwą gratką.

Detale

Oficjalne zaproszenia, miejsce spotkania, sprawy techniczne i sama atmosfera są ważnymi elementami decydującymi o tym czy Twoje spotkanie będzie towarzyskim sukcesem, a pracownicy odbiorą Cię jako osobę, której zależy na stworzeniu mocniejszego teamu w firmie.

Jeśli zdecydujesz się na hotel, nie musisz martwić się o obsługę, czystość czy standardy ewakuacyjne i przeciwpożarowe. Cokolwiek wybierzesz, pamiętaj, że organizacja i miejsce spotkania to klucz do sukcesu.

(ARTYKUŁ SPONSOROWANY)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone