Zamknij

Rynek finansowy w Skandynawii

08:17, 31.07.2018 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Państwa skandynawskie pod wieloma względami często stawiane są za wzór i idealne miejsce do życia. Zarówno zarobki, jak i szeroko rozumiany komfort życia, są tam dużo lepsze niż w Polsce i innych krajach Europy środkowej czy wschodniej. Nic dziwnego, że tak wielu Polaków wyjeżdża do Danii, Szwecji czy Norwegii, poszukując tam idealnego miejsca do życia. Warto przybliżyć specyfikę skandynawskiego rynku finansowego, który oferuje bogatą gamę pożyczek i kredytów na dowolny cel.

 

Gotówka na dowolny wydatek

 

Szwedzkie, fińskie czy norweskie banki oferują swoim klientom kredyty konsumenckie na atrakcyjnych warunkach. Bez względu na to, czy jako obywatele Polski mieszkający na stałe w Norwegii (dla uzyskania kredytu w wielu bankach wymagany jest kilkuletni udokumentowany pobyt na terenie danego państwa), chcemy sfinansować zakup nowego samochodu, budowę lub remont domu czy kupno mieszkania, tamtejsze banki wychodzą do nas z ofertą swoich produktów finansowych. Aby jednak uzyskać kredyt konsumpcyjny, musimy być przygotowani na dość skrupulatną weryfikację przez bank, uwzględniającą nasze wcześniejsze doświadczenia z kredytami i pożyczkami gotówkowymi. Z tego powodu – podobnie jak w Polsce – również w Skandynawii wiele osób traci szanse na otrzymanie kredytu. Brak właściwego zabezpieczenia finansowego lub niekorzystna historia kredytowa często sprawiają, że ubieganie się o kredyt konsumpcyjny bywa skazane na niepowodzenie.

 

Jak pozyskać pożyczkę pozabankową w Skandynawii

 

Alternatywą staje się dynamicznie rozwijający sektor pożyczek pozabankowych, które – podobnie jak popularne w Polsce chwilówki – przyznawane są bez szczegółowej weryfikacji. Uproszczone zasady oraz możliwość pozyskania gotówki na dowolny cel bez formalności, to tylko niektóre zalety, decydujące o tym, że tak wiele osób decyduje się na pożyczkę pozabankową. Problemu nie stanowią nawet wyższe odsetki i koszty kredytu, będące zabezpieczeniem przy braku weryfikacji klienta. Warto jednak dokonać gruntowej analizy rynku jeszcze przed podpisaniem umowy o pożyczkę pozabankową.

 

Rankingi pożyczek pozabankowych – wybierz najlepszą ofertę dla siebie

 

Podobnie jak w Polsce, również w krajach skandynawskich popularne są zestawienia i rankingi kredytów i pożyczek, które pozwalają na dokonanie szczegółowej analizy poszczególnych ofert pożyczek. Dzięki nim wybór najlepszej z naszego punktu widzenia oferty staje się prosty i zrozumiały. Więcej o bogatej ofercie pożyczek pozabankowych w Skandynawii przeczytasz na http://søke-lån.com.

 

(artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone