Zamknij

Stwórz w pełni profesjonalną grupę treningową

14.30, 30.08.2022 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Coraz częściej trenujemy, tworząc zespoły. Nie zawsze jest to od początku paczka przyjaciół. Czasem są to znajomi z firmy, czasami zupełnie obcy ludzie, którzy jednak z czasem zaczynają być przyjaciółmi. Zaczynacie wyjeżdżać razem na zawody, spędzać ze sobą więcej czasu. Wymyślacie nawet swoją nazwę, która góruje nad facebookowym czatem. A może by tak pójść o krok dalej?

Wasz znak rozpoznawczy

Skoro macie już nazwę swojej grupy, opracujcie razem logo. Może być to nazwa napisana jakąś specjalnie przez Was wybraną czcionką lub utrzymana w odpowiedniej kolorystyce. A może być to jakiś symbol, z którym się identyfikujecie. Ważne, aby odpowiadał Wam wszystkim. To pierwszy krok do stworzenia własnej marki. Będzie to coś, co pozwoli Wam się zidentyfikować i nada prawdziwej przynależności do grupy.

Logo możecie stworzyć sami lub poprosić o pomoc profesjonalistów. To niezwykle budujące uczucie, gdy łączą Was te same hasła, idee, miłość do aktywności fizycznej. W ten sposób możecie też stać się lepiej rozpoznawalni w mieście, a może i nawet w Polsce. Kto wie, jak dalej rozwinie się ta przygoda? Są grupy, które stawiają na mocne nazwy, kojarzące się z siłą np. Tornada, Dziki, Lwy, Gepardy. Ale są też takie, które stawiają przede wszystkim na poczucie humoru jak np. Niewyżyci Emeryci, Leśne Kuny. Wybierzcie tę formę, która najbardziej będzie Wam odpowiadała!

Koszulki, które będziecie nosić z dumą

Gdy wymyślicie już Wasze logo, znak rozpoznawczy, warto zainwestować w koszulki z własnym nadrukiem. To świetna opcja dla grup, ponieważ Wasz zespół zostanie zunifikowany. Dodatkowo, jeśli wyjedziecie na zawody, nikt nie będzie mieć wątpliwości co do tego, że tworzycie zespół! Jest kilka opcji, spośród których możecie wybierać. Najtańsze będą stricte bawełniane t-shirty. To wyjście, które nie kosztuje wiele, ale jednocześnie nie będzie najwyższej jakości i nie zapewni oczekiwanego komfortu. Dziś wiadomo, że bawełna lubi podrażniać spocone ciało. O wiele lepszą opcją będzie tkanina oddychająca, typowo „sportowa”, która odprowadza pot na zewnątrz, a ciału zapewnia komfort.

Pozostanie jeszcze wybór techniki druku. Tu przyda się sprawdzona firma, która nie tylko doradzi Wam najlepsze rozwiązanie, ale i wykona zlecenie z należytą starannością. Z czystym sumieniem polecamy 123 Koszulki. Przedsiębiorstwo w swojej ofercie ma różne techniki wydruków, dokonywanych na tkaninach. Wśród nich znajduje się np. druk cyfrowy DTG, sitodruk czy druk sublimacyjny. Ten ostatni najlepiej sprawdzi się przy odzieży sportowej. Pozwoli jednocześnie na uzyskanie żywych kolorów druku i nie pozbawi koszulek oddychających ich właściwości.

Tak przygotowane koszulki z własnym nadrukiem będą służyć Wam długo i pozwolą zbudować prawdziwy zespół, który wspólnie walczy o najwyższe laury, ale również o własne zdrowie. Co ważne, jeśli do Waszej grupy przybędzie osób, zawsze możecie dodrukować dla nich dodatkowe koszulki, aby czuli się pełnoprawnymi jej członkami!

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%