Zamknij

Technik mechanik

Nr oferty: StPr/19/0443Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Sępoleńska 46A, 89-500 Tuchola, powiat: tucholski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Przegląd, naprawa, konserwacja maszyn i urządzeń
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 01.06.2019
Wynagrodzenie brutto: 16 - 18 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, mechaniczne
    Wymagania pożądane
    • średnie zawodowe, mechaniczne
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Praca w godzinach 7-15 Wynagrodzenie od 16zł brutto za godzinę
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: HYDROBIG Górski Krzysztof Górska Martyna s.j.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Sępoleńska 46A, 89-500 Tuchola, powiat: tucholski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Krzysztof Górski
      Numer telefonu: 52 334 30 93
      E-mail: biuro@hydrobig.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: poniedziałek - piątek
      obsługa komputera i programów pakietu MS OFFICE (Word i Excel,power point),obsługa poczty elektronicznej
      StPr/19/0497
      data rozpoczęcia pracy od 01.07.2019
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Staż na stanowisku kucharza, przygotowywanie potraw
      StPr/19/0482
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      Poszukujemy pracowników do prac związanych z produkcją komponentów oraz składaniem i pakowaniem gotowych produktów.
      StPr/19/0488

      stylizacja fryzur
      StPr/19/0490

      Kontrola procesu mrożenia, ocena jakości wyrobów gotowych
      StPr/19/0487
      data rozpoczęcia pracy od 17.06.2019
      wynagrodzenie od od 21,5 PLN

      prace gospodarczena terenie gminy Tuchola
      StPr/19/0456
      data rozpoczęcia pracy od 12.06.2019

      Przegląd, naprawa, konserwacja maszyn i urządzeń
      StPr/19/0443
      data rozpoczęcia pracy od 01.06.2019
      wynagrodzenie od 16 - 18 PLN

      Prowadzenie zajęć językowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
      StPr/19/0410
      data rozpoczęcia pracy od 02.09.2019
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      kierowca
      StPr/19/0217
      data rozpoczęcia pracy od 01.04.2019