Zamknij

Technik handlowiec

Nr oferty: StPr/19/0058Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 89-500 Tuchola, powiat: tucholski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Kierowca, sprzedawca, handlowiec
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 04.02.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy B
      Wymagania pożądane
      • obsługa komputera
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w handlu
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: KOROLEXPORT MICHAŁ KOROL
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Pl.Wolności 23, 89-500 Tuchola, powiat: tucholski, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Dorota Pril
        Numer telefonu: 525590818
        E-mail: dpril@pup.tuchola.pl
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV+ skierowanie
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        prace ogólnobudowlane (praca na wysokości)
        StPr/19/0125
        data rozpoczęcia pracy od 01.03.2019
        wynagrodzenie od 3 000 - 4 000 PLN

        montaż stolarki okiennej i ich obróbka, drobne prace wykończeniowe
        StPr/19/0121
        data rozpoczęcia pracy od 21.02.2019
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        prace fizyczne
        StPr/19/0122
        data rozpoczęcia pracy od 01.04.2019
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        Prace biurowe w księgowości
        StPr/19/0119

        Pomocnicze prace biurowe w wydziałach Urzędu Miejskiego
        StPr/19/0101
        wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

        obróbka kamienia
        StPr/19/0116
        data rozpoczęcia pracy od 15.02.2019

        - Bieżąca obsługa klientów wg standardów firmy - Dbanie o dobry wizerunek firmy oraz satysfakcję klientów - Realizacja wyznaczonych celów - Aranżacja przestrzeni handlowej - Aktywna sprzedaż oferowany
        StPr/19/0098
        data rozpoczęcia pracy od 11.02.2019

        przygotowywanie potraw
        StPr/19/0090

        opieka nad dziećmi
        StPr/19/0094

        prace ogólnobudowlane
        StPr/19/0068
        data rozpoczęcia pracy od 01.02.2019
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN