Zamknij

Pomoc laboratoryjna

Nr oferty: StPr/19/0007Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Tuchola, powiat: tucholski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: czynności pomocnicze w pracy laboratorium
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 10.01.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące, kierunek: z maturą
  • wyższe (w tym licencjat)
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: konieczna matura, preferowane kierunki studiów - biologia, biotechnologia, chemia
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Pl.Wolności 23, 89-500 Tuchola, powiat: tucholski, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Witold Obarzanek
    Numer telefonu: 525590818
    E-mail: wobarzanek@pup.tuchola.pl
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Utrzymywanie czystości pomieszczeń, prace porządkowe, w tym w salach zabiegowych.
    StPr/19/0031
    data rozpoczęcia pracy od 21.01.2019
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Zakres obowiązków: - proste prace magazynowe, - kompletacja zamówień, - przyjmowanie dostaw, - przesunięcia towarów, - prace porządkowe na magazynie. Pracodawca oferuje: - pracę w nowoczesnym przeds
    StPr/19/0020
    data rozpoczęcia pracy od 09.01.2019

    Prowadzenie spraw związanych z realizacją Ustawy o pomocy społecznej.
    data rozpoczęcia pracy od 14.01.2019
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    czynności pomocnicze w pracy laboratorium
    StPr/19/0007
    data rozpoczęcia pracy od 10.01.2019

    proste prace produkcyjne
    StPr/19/0017

    prace nadzorcze nad procesem produkcji
    StPr/19/0018
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    MONTAŻ ELEMENTÓW DO DALSZEGO ETAPU PRODUKCJI
    StPr/19/0008

    Przygotowywanie posiłków
    StPr/19/0013

    wykonywanie prac ślusarskich zgodnie z dokumentacją technologiczną, obsługa elektronarzędzi, budowanie konstrukcji na pojazdach
    StPr/19/0014
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    tapicerowanie wnętrz samochodów
    StPr/19/0015