Zamknij

Tina Turner Show na tucholskim rynku ZDJĘCIA

15:17, 08.07.2019 | K.T
REKLAMA
Skomentuj

Pomysł pojawił się rok temu. Projekt „Tina Turner Show” stworzyli muzycy z Gdańska, Grudziądza, ale też Tucholi oraz Kęsowa. W naszym mieście zagrają jeszcze drugi koncert.

W piątek, 5 lipca, na rynku w Tucholi zabrzmiały największe hity ikony rocka i muzyki pop – Tiny Turner. Koncert odbył się dzięki projektowi, który współtworzą dwaj muzycy z naszego powiatu: Tomasz Kotowski oraz Wojciech Grubczak.

Pełną relację z tego koncertu przeczytasz w najnowszym "Tygodniku", który właśnie dla Ciebie przygotowujemy. Dlaczego właśnie Tina Turner? Kiedy narodził się pomysł na projekt? To już w czwartek, a w niektórych sklepach nawet środę wieczorem. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone