Zamknij

Dachowanie na trasie Śliwiczki-Łąski Piec. Dwóch mężczyzn trafiło do szpitala

13:02, 05.07.2018 | E.D
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Elżbieta Doniecka

Dzisiaj rano (w czwartek, 5 lipca) na trasie ze Śliwiczek do Łąskiego Pieca doszło do dachowania volkswagena golfa. Kierowca i pasażer trafili do szpitala.

Dwie osoby poszkodowane i roztrzaskany volkswagen golf - taki jest bilans dzisiejszego dachowania na trasie ze Śliwiczek do Łąskiego Pieca. Osobówka wypadła z drogi powiatowej i zatrzymała się na dachu w lesie. Poszkodowani zostali dwaj mężczyźni, którzy podróżowali autem. Trafili do szpitala.

- Kiedy przyjechaliśmy na miejsce, ratownicy medyczni zajmowali się poszkodowanymi - mówi Michał Pakowski, zastępca dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP Tuchola. Zgłoszenie trafiło do komendy o godz. 8.30. - Mężczyźni nie byli uwięzieni w pojeździe.

Na miejscu działali nie tylko strażacy jednego zastępu JRG PSP Tuchola, ale też dwóch zastępów Ochotniczej Straży Pożarnej w Śliwicach i jednego OSP Śliwiczki. Kiedy przyjechaliśmy na miejsce, zastaliśmy druhów ze Śliwiczek i policję. Były utrudnienia. Służby kierowały ruchem. Akcja zakończyła się o godz. 11.00.

Mężczyźni, którzy podróżowali autem, prawdopodobnie nie są mieszkańcami powiatu tucholskiego. Więcej informacji zamieścimy w najbliższym wydaniu "Tygodnika Tucholskiego" w czwartek, 12 lipca.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (1)

gośćgość

0 3

Witam, pasażer tego samochodu proszony jest o kontakt w pilnej sprawie pod numerem : 534-998-222; z góry dziękuję 08:57, 06.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone