Zamknij

Gmina Kęsowo: Dożynki z disco polo i sterowanymi autami KIEDY I GDZIE?

12:13, 25.08.2021 | K.T
Skomentuj
REKLAMA

Tradycyjne święto plonów mieszkańcy gminy Kęsowo będą obchodzić już w najbliższą sobotę – 28 sierpnia. Jak na dożynki przystało, rozpoczną się uroczystą mszą św. w kęsowskim kościele o godzinie 15.00.

Z kolei cała impreza odbędzie się w amfiteatrze i parku przy pałacu w Kęsowie. O 20.00 rozpocznie się zabawa taneczna z zespołem Hit Tuchola, natomiast o 22.00 na scenie pojawi się gwiazda wieczoru – zespół Bayera w klimacie disco polo. Przewidziano też inne atrakcje. Jeszcze przed tańcami w Kęsowie będzie można wysłuchać koncertu Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej z Bysławia. Rozstrzygnięte zostaną konkursy dożynkowe, nie zabraknie rywalizacji mieszkańców w turnieju sołectw. Przewidziano ponadto warsztaty rękodzielnicze dla dzieci i młodzieży oraz konkurs w ramach akcji "Szczepimy się".

Osobną, bardzo oryginalną atrakcją będą I Mistrzostwa Samochodów Zdalnie Sterowanych o Puchar Wójta Gminy Kęsowo. O specjalnym torze, który powstał w parku, pisaliśmy TUTAJ. W sobotę przyjdzie czas na oficjalne otwarcie trasy. Mistrzostwa rozpoczną się o godzinie 17.00. Zgłoszenia przyjmuje Wiejski Dom Kultury w Kęsowie. Warunek uczestnictwa jest jeden: własny pojazd zdalnie sterowany.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%