Zamknij

Pierwszy (ale raczej nie ostatni) Wizard Games w Tucholi! Fantasy rządziło w TOK-u ZDJĘCIA

15:01, 04.03.2019 | K.T
REKLAMA
Skomentuj

Z jednej strony Perun, Światowid czy Gnieciuchy. Z drugiej Harley Quinn, zielony Power Rangers czy Iron Man. Z trzeciej surrealistyczne grafiki. Z czwartej...

Bodypainting i tworzenie bagiennych stworów. Po korytarzach przechadzający się wojownik rodem z X wieku. Przy stolach gorące rozgrywki w klasycznych RPG. W sobotę rozrywki podczas Wizard Games na pewno nie brakowało.

Wszystko zaczęło się opowieściami maga – Marcina Drewka – o bóstwach i czarodziejskich stworzeniach, które niegdyś zamieszkiwały nasze ziemie. Mówić było o czym, ale i ciekawych przedstawianego świata nie brakowało. A jak tłumaczył Marcin

Słowianie nie gęsi i swoją mitologię mają.

Na sali wystaw rządziła z kolei Ciri – postać z serii książek o Wiedźminie, w którą wcieliła się Agnieszka Joppek. Właśnie tam przenieśliśmy się do surrealistycznego świata dzięki niezwykłym grafikom tworzonym przez Kacpra Giłkę. W następnej sali powoli rodziły się bagienne potwory. Z aerografem w ręku tworzyła je Maja Kurlandt-Oświecińska – jej stylizacje można było podziwiać na ciałach syna i męża. Oczywiście nie zabrakło rasowego cosplaya. O swoim oryginalnym hobby opowiadała Iga Lewandowska (Harley Quinn). Towarzyszyli jej zielony Power Rangers i Iron Man.

To bardzo krótki opis tego, co działo się w sobotę podczas Wizard Games. Bardzo szczegółową relację znajdziecie w najnowszym "Tygodniku Tucholskim". Tym czasem sprawdźcie naszą fotogalerię!

 

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone