Zamknij

Oto logo plaży w Bysławiu! Konkurs rozstrzygnięty ANKIETA

11:04, 22.02.2019 | K.T
REKLAMA
Skomentuj

„Tygodnik Tucholski” jest patronem medialnym całego przedsięwzięcia Prezentujemy logo bysławskiej plaży – to nowoczesny, czytelny i niosący wiele skojarzeń znak. Podobno o gustach się nie dyskutuje, ale logo ma wszystkie atuty, by mogło się podobać.

Działania związane z inwestycjami na plaży w Bysławiu zaczynają się rozkręcać. Na początku stycznia informowaliśmy, że Biblioteka – Centrum Kultury i Promocji Gminy Lubiewo organizuje konkurs na logo dużego projektu „PLAŻA – przyszłość, ludzie, animacja, życie, atmosfera”. Przypomnijmy, że w popularne w Bysławiu miejsce ma być wpompowane łącznie aż 75 tysięcy złotych. Logo, które pojawi się m.in. na: leżakach, parasolach, plakatach czy materiałach promocyjnych zostało wybrane w ubiegły piątek. Wpłynęło 21 projektów, jednak zwycięzca mógł być tylko jeden. Autorem pracy, którą zgodnie wybrało jury, jest Krzysztof Zielazny, mieszkaniec gminy Lubiewo.

Komentarz autora tekstu:
Na zajęciach z komunikacji wizualnej uczono mnie: dobre logo to takie, które każdy, nawet małe dziecko, jest w stanie szybko odwzorować już po pierwszym spojrzeniu na nie. Uważam, że tutaj warunek został spełniony w stu procentach: kolorowa fala, trzy kropki i napis. Nowoczesne, łatwe do zapamiętania, proste, ale nie infantylne. Jednocześnie niosące wiele skojarzeń, po prostu symboliczne. Uważam, że to logo stoi na naprawdę wysokim poziomie. Przypomnijmy sobie chociażby, ile kontrowersji wzbudziło swojego czasu logo Tucholi... Myślę, że w przypadku znaku graficznego plaży w Bysławiu będzie dużo więcej jednoznacznych opinii na „plus”.

Poniżej znajdziecie ankietę na temat logo. Podoba się Wam?

Co chciał pokazać autor pracy? Jakie wartości przekazać? Kto zasiadał w jury? Co o logo mówi dyrektor B-CKiP Monika Januszewska? Duży artykuł na ten temat w najnowszym "Tygodniku Tucholskim" – już w sklepach!

Czy podoba Ci się logo plaży w Bysławiu?Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone