Zamknij

Kabaret Jurki w Tucholi. Wpisz teksty do chmurek i wygraj zaproszenia!

15:06, 21.01.2019 | P.P
REKLAMA
Skomentuj

6 podwójnych zaproszeń do przekazania za naszym pośrednictwem ma organizator występu Kabaretu Jurki w Tucholi. By je zdobyć należy popisać się poczuciem humoru i zaproponować dialog dwóch dobrze znanych u nas dwóch osób publicznych.

Po dłuższej przerwie w Tucholi znów pojawi się szansa, by zasiąść wśród publiczności podczas występu kabaretu z najwyższej półki. Do tej ligi od wielu lat należą Jurki – grupa, która działa od 1994 roku. Jego skład stanowią Agnieszka Litwin, Wojciech Kamiński, Przemysław Żejmo i Marek Litwin.

- Czwórka scenicznych indywidualności. Doskonale potrafią nawiązać kontakt z publicznością. Dynamiczni, śmieszni, z treścią i dużą dawką improwizacji – w taki sposób oficjalnie przedstawiany jest kabaret. Jego członkowie są znani z wielu innych projektów. Połowę formacji można na stałe oglądać w legendarnym już, improwizowanym serialu „Spadkobiercy”, który skupia czołowe postaci polskiej sceny kabaretowej. Jurki promują właśnie program zatytułowany „Last Minute” i to z nim pojawią się w Tucholi.

Popisz się poczuciem humoru

Występ zaplanowano na 10 lutego (początek godz. 16.00) w Tucholskim Ośrodku Kultury. Bilety kosztują 50 zł i można je nabyć w każdej chwili w serwisie biletyna.pl. Zakup bilety to nie jedyny sposób, by dostać się na wytęp. Jego organizator przygotował niespodziankę dla czytelników „Tygodnika” - za naszym pośrednictwem ma do przekazania aż 6 podwójnych zaproszeń na to wydarzenie. My przeprowadzamy konkurs, w którym – jak na kabaret przystało – główną rolę odegra Wasze poczucie humoru.

Na dołączonym zdjęciu widzicie w uścisku dwie bardzo znane osoby publiczne: starostę Michała Mroza i przewodniczącą rady powiatu Dorotę Gromowską. O czym właśnie rozmawiają? O czym myślą? Napiszcie poniżej w komentarzach. Liczyć będzie się dobre poczucie humoru. Pamiętajcie, żeby podpisać się imieniem i nazwiskiem - tak, abyśmy mogli wskazać ewentualnych zwycięzców. Redakcja wybierze 6 najciekawszych propozycji z jednej dużej puli - z komentarzy na tygodnik.pl, z komentarzy na naszym profilu na Facebooku oraz z kuponów w wersji papierowej konkursu w bieżących wydaniach "Tygodnika". Na propozycje czekamy do  do 29 stycznia (do godz. 12.00). Konkurs rozstrzygniemy na łamach „Tygodnika” i na tygodnik.pl 31 stycznia.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (1)

Piotrek31Piotrek31

0 0

1-Ale masz ciepłe dłonie
2-Bo Mnie tak mocno trzymasz 21:01, 21.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone