Zamknij

Branża jednoczy się w szczytnym celu - I Charytatywny Turniej Piłkarski CEO-CUP już w sobotę

11:52, 22.06.2021 | P.P
Skomentuj
REKLAMA

Ten cel to nagromadzenie jak największego finansowego wsparcia dla będącej w potrzebie rodziny starającej się odbudować dom. Sposobem na jego osiągnięcie będzie piłkarski turniej, w którym zmierzą się wyjątkowe ekipy. Nad całością, w roli ambasadora czuwa reprezentant Polski Jacek Góralski.

26 czerwca, czyli już w sobotę, na stadionie w Raciążu odbędzie się I Charytatywny Turniej Piłkarski CEO-CUP. To wyjątkowe, wydarzenie organizuje firma CEO - Centrum Energii Odnawialnej, która znana jest z angażowania w lokalny sport. Od lat wspiera miejscowy klub Rawys aktualnie będąc jego sponsorem tytularnym. Kojarzone przede wszystkim z fotowoltaiiką CEO do udziału w turnieju zaprosiło m.in. inne firmy ze swojej branży. Odzew był bardzo duży - do rywalizacji stanie aż 12 drużyn, w tym gospodarze imprezy. Otwarcia turnieju i rozpoczęcia rozgrywek należy spodziewać się o godz. 10.00. Finał nastąpi prawdopodobnie ok. godz. 17.00.

Ambasador z górnej półki

Smaczku całemu przedsięwzięciu dodaje postać oficjalnego ambasadora zarówno samego turnieju, jak i generalnie organizatora - firmy CEO. To znany piłkarz, reprezentant Polski Jacek Góralski. Aktualnie ze względu leczenie poważnej kontuzji nie może on wspierać biało-czerwonych podczas trwającego Euro 2020. Jak jednak widać Góralski nie leniuchuje i wykorzystuje ten czas promowanie turnieju w Raciążu. "Tygodnik Tucholski" jako patron medialny zachęca wszystkich do odwiedzenia w sobotę tej miejscowości i dopingowania rywalizujących drużyn!

Koszulki z autografami! Lewandowski i Góralski

Przypominamy, że wydarzenie ma konkretny, szczytny cel. Wpisowe, które opłacają poszczególne drużyny, trafi do rodziny spod Legbąda, której los nie oszczędzał pod wieloma względami. Zebrane środki mają pomóc jej w trwającej odbudowie domu. Zbiórka wpisowego to jednak nie wszystko. Do pomocy może aktualnie włączyć się każdy. W interencie na portalu aukcyjnym allegrolokalnie.pl trwa właśnie licytacja reprezentacyjnych koszulek a autografami Jacka Góralskiego i - uwaga - Roberta Lewandowskiego! LICYTACJA - KLIKNIJ TUTAJ.

(P.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%