Zamknij

Gala plebiscytu sportowego. Cekcynianie zwyciężają w 3 z 4 kategorii! GALERIA

13:11, 25.02.2019 | Piotr Paterski, fot. Daniel Frymark
Skomentuj
REKLAMA

Plebiscyt sportowy „Tygodnika Tucholskiego” swój finał miał w piątek w restauracji Cechowa w Tucholi. Finaliści plebiscytu dopiero podczas gali dowiedzieli się, jakie miejsca ostatecznie zajęli. Emocji nie brakowało.

Najpierw gala, ogłoszenie wyników trzymanych w tajemnicy do ostatnich chwil. Wręczenie trofeów, a wśród najbliższych łzy wzruszenia. Potem szał na zabawie karnawałowej. W taki sposób kończył się Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca 2018 Roku Powiatu Tucholskiego, który organizował „Tygodnik Tucholski” przy wsparciu partnera strategicznego – Restauracji Cechowa w Tucholi i udziale sponsorów: firm Styl Meble i Rad-Pol i Przedsiębiorstwa Komunalnego w Tucholi.

Plebiscyt trwał przez ostatni miesiąc, a liczba systematycznie przybywających głosów za pośrednictwem kuponów i SMS-ów pokazała, że szybko zyskał sympatię czytelników „Tygodnika”. Głosowanie zamknęliśmy tydzień przed galą i wówczas ogłosiliśmy, kto znalazł się w pierwszej trójce każdej z 4 kategorii (senior, junior, trener, drużyna). O zajętym przez siebie miejscu w plebiscycie dowiadywali się w odpowiednio budowanym napięciu, dzięki czemu nikt nie miał prawa się nudzić. I finalnie tryumfowali: Arkadiusz Hoffman, piłkarz Cisa Cekcyn w kategorii seniorskiej, Agata Lenartowicz, siatkarka Tucholanki jako juniorka, Cis Cekcyn jako drużyna, Bogusław Krajna, trener Cisa Joltex Cekcyn. Nie można nie zwrócić uwagi na fakt, że pierwsze miejsca zdominowali reprezentanci Cekcyna. Kolejne, najliczniej zajmowali tucholanie. Pierwsze trójki z ostateczną punktacją publikujemy już teraz, a pełne w przypadku wszystkich nominowanych pojawią się w najbliższym wydaniu „Tygodnika Tucholskiego” w czwartek.

Podczas gali nastąpiło jeszcze jedno ważne, tym razem w pełni merytoryczne wyróżnienie. W gronie redakcyjnym postanowiliśmy przyznać tytuł Najlepszego Sportowca 2018 Roku Powiatu Tucholskiego wg Tygodnika Tucholskiego. Trofeum odebrała zupełnie nieświadoma tego, co czeka ją podczas uroczystości, młoda lekkoatletka Dominika Przybylska. Dlaczego wskazaliśmy właśnie Dominikę? O tym wyborze szerzej przeczytasz w czwartek w „Tygodniku”.

Podczas piątkowej nie zabrakło starannie dobranego akcentu artystycznego – swój znany lokalnie talent muzyczny pokazał sportowiec – Dariusz Krygowski. Także w piątek nagrodziliśmy najaktywniejszych głosujących. Podziękowania złożyliśmy naszym partnerom, w tym Antoniemu Kujawie, właścicielowi firmy Gran prowadzącej restaurację Cechowa. Odebrała je menadżer restauracji Ewa Łapka, która w trakcie całej gali uczestniczyła również we wręczaniu statuetek.

Tu obejrzysz galerię zdjęć z gali. Wkrótce zaprezentujemy zdjęcia także z zabawy karnawałowej. Pełne wyniki, bogata relacja w najbliższym numerze "Tygodnika", w czwartek 28 lutego. UWAGA! Z gali przygotowywana jest również relacja filmowa, którą udostępnimy na tygodnik.pl i na naszym Facebooku. 

WYNIKI PLEBISCYTU – FINALIŚCI:

SENIOR

1 Arkadiusz Hoffmann piłka nożna 738 pkt.

2 Patryk Wysocki lekkoatletyka/siatkówka 664 pkt.

3 Natalia Raca siatkówka 608 pkt.

JUNIOR

1 Agata Lenartowicz siatkówka 847 pkt.

2 Wiktoria Hinz siatkówka 725 pkt.

3 Wiktor Kęsik piłka nożna 720 pkt.

TRENER

1 Bogusław Krajna piłka nożna 427 pkt.

2 Grzegorz Ogiegło piłka nożna 372 pkt.

3 Karolina Redlarska siatkówka 333 pkt.

DRUŻYNA

1 Cis Cekcyn piłka nożna (seniorzy) 490 pkt.

2 MLKS Tucholanka Tuchola piłka nożna (seniorzy) 404 pkt.

2 MLKS Tucholanka Tuchola piłka nożna (młodzicy 2006) 384 pkt.

(Piotr Paterski, fot. Daniel Frymark)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz