Zamknij

Wyniki plebiscytu z wtorku. W czołówce zrobiło się ciasno

15:09, 08.02.2019 | P.P
REKLAMA
Skomentuj

Podajemy dziś przejściowe wyniku plebiscytu. Kupony wraz z SMS-ami zsumowaliśmy we wtorek (5 lutego) po godz. 14.00. Bardzo interesująco wygląda zabawa w przypadku kategorii senior – w czołówce zrobił się mały ścisk. Podkreślmy, że dziś drukujemy ostatni kupon, który będzie ważny do najbliższego wtorku. Głosowanie SMS-owe potrwa natomiast aż do przyszłego piątku - 15 lutego.

We wtorek o godz. 14.00 łączna liczba SMS-ów wynosiła ok. 2500. Przez ubiegły tydzień dostarczyliście nam dużo więcej kuponów niż w pierwszym tygodniu, bo aż 379. To podstawowe liczby Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca 2018 Roku Powiatu Tucholskiego, który organizuje „Tygodnik Tucholski”. Przedsięwzięcie odbywa się z udziałem partnera strategicznego, czyli Restauracji Cechowa oraz sponsorów: Przedsiębiorstwa Komunalnego w Tucholi, Styl-Meble oraz Rad-Pol. Na kolejnych stronach, podobnie jak tydzień temu, znajdziecie przejściowe wyniki, które zsumowaliśmy we wtorek (5 lutego) o godz. 14.00. Podkreślmy, że po podsumowaniu nadchodziły już kolejne SMS-y.

Uwaga! SMS – 1 punkt. Głos na kuponie – 2 punkty

Głosować można na dwa sposoby: za pośrednictwem kuponów, (każdy kupon jest warty 2 punkty), za pośrednictwem SMS wysyłając go numer 71051 (cena 1,23 zł brutto) z kodem przypisanym danemu kandydatowi, który znajdziesz na kolejnych stronach (każdy SMS jest warty 1 punkt). Kupony drukujemy w „Tygodniku” do zakończenia głosowania, które nastąpi 12 lutego w przypadku kuponów i 15 lutego w przypadku SMS-ów. Łącznie są to trzy kupony. Kupon z wydania "Tygodnika", które aktualnie jest w sprzedaży jest ważny do wtorku (12 lutego), do godz. 14.00. Do tego momentu kupony muszą trafi do redakcji „Tygodnika”, która mieści się w Tucholi na ul. Karasiewicza 3. We wtorki będziemy zsumowywać kupony z aktualną liczbą nadesłanych SMS-ów i każdym kolejnym numerze zaprezentujemy aktualną liczbę punktów w przypadku wszystkich kandydatur. Co oczywiste, im więcej punktów, tym wyższa pozycja w klasyfikacji danego kandydata lub drużyny. Na każdym kuponie możecie wpisać kandydatury w każdej kategorii. I one wszystkie zdobędą punkty. W związku z tym gorącą zachęcamy Was do zaangażowania i głosowania na Waszych faworytów. Dodajmy, że poza kategoriami do głosowania jest też jedna dodatkowa: Najlepszy Sportowiec 2018 roku Powiatu Tucholskiego. Tę nagrodę przyzna kapituła plebiscytu złożona z przedstawicieli redakcji i zaproszonego gościa.

Nagrody dla głosujących

Zarówno na osobę, która dostarczy nam przez cały okres trwania plebiscytu jak największą liczbę kuponów, jak i na właściciela telefonu, z którego przyjdzie najwięcej SMS-ów, czeka po 250 zł! W przypadku sportowców nagrodzimy pierwsze trójki (miejsca od I do III) w każdej z czterech kategorii. Oprócz tytułu to oczywiście trofea, a ponadto zaproszenia (wraz z osobami towarzyszącymi lub opiekunami, w przypadku drużyn dla ich przedstawicieli) na Zabawę Karnawałową w Restauracji Cechowa.

Tak będziemy przedstawiać wyniki

Uwaga! 14 lutego, w kolejnym wydaniu "Tygodnika Tucholskiego" po raz ostatni zaprezentujemy wyniki przejściowe. Wówczas już tylko przez jeden dzień - do piątku 15 lutego, do godz. 8.00 - potrwa głosowanie SMS-owe. W następnym tygodniu 21 lutego, po dokonaniu podsumowania wyników, przedstawimy czołowe trójki poszczególnych – ale nie zdradzimy poszczególnych miejsc (kolejność będzie alfabetyczna). Oficjalne, ostateczne wyniki będą owiane tajemnicą do uroczystego podsumowania, które nastąpi 2 lutego o godz. 18.00 w Restauracja Cechowa, przed Zabawą Karnawałową.

PRZEJŚCIOWE WYNIKI ZNAJDZIESZ NIŻEJ - NA DOŁĄCZONYCH PLANSZACH GRAFICZNYCH W FOTOGALERII.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone