Zamknij

PLEBISCYT. Zgłoś swojego kandydata. Zgłoś swoją drużynę! Są 4 kategorie

14:45, 11.01.2019 | Piotr Paterski
REKLAMA
Skomentuj

Styczeń i luty to miesiące, w których razem z Wami przeprowadzimy plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca 2018 roku powiatu tucholskiego. Plebiscyt przeprowadzimy za pośrednictwem kuponów i SMS-ów. Jednak zanim plebiscyt rozpocznie się, to Wy możecie wskazać kandydatów, na których wkrótce każdy będzie mógł zagłosować. Czekamy na Wasze propozycje!

Dzisiejsza zapowiedź to wstęp do Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca 2018 roku powiatu tucholskiego. Organizuje go „Tygodnik Tucholski”, a jego uroczysty finał, już po przeprowadzeniu głosowania, będzie mieć miejsce w Restauracji Cechowa. Uroczystość będzie wstępem do balu karnawałowego, który odbędzie się 22 lutego (więcej o nim wkrótce). To właśnie Restauracja Cechowa w Tucholi została partnerem strategicznym całego przedsięwzięcia „Tygodnika”.

Najprostszy sposób na zgłoszenie kandydatur

Plebiscyt będzie przeprowadzony w 4 kategoriach. Zanim ruszy głosowanie, które trwać będzie za pośrednictwem kuponów dołączonych do gazety i SMS-ów, niezbędne są kandydatury osób i drużyn, które starać będą się o tytuły:

1 - Najpopularniejszego Sportowca,

2 - Najpopularniejszego Juniora (dzieci i młodzież do 18 lat),

3 – Najpopularniejszego Trenera (zarówno dzieci i młodzieży, jak i seniorów),

4 – Najpopularniejszej Drużyny (zarówno dziecięce i młodzieżowe, jak i seniorskie).

Pierwszeństwo w podawaniu kandydatur macie Wy – czytelnicy. Możecie podawać nam je za pośrednictwem kuponów dołączonych dziś i za tydzień do papierowego wydania „Tygodnika Tucholskiego”, ale dla ułatwienia także e-mailem wysyłając wiadomość o tytule „PLEBISCYT SPORTOWY” na adres piotr@tygodnik.pl. 

Co wpisujecie w mailu?

Twój kandydat/drużyna: (imię i nazwisko lub nazwa drużyny): ..........................................

Kategoria: Sportowiec, Sportowiec do 18 lat, Trener, Drużyna (podkreśl właściwe): ........................................

Dyscyplina i ewentualna przynależność drużynowa: ........................................

Jeśli skorzystacie z wersji papierowej "Tygodnika" wycięte kupony ze zgłoszeniami muszą trafić do naszej redakcji (89-500 Tuchola, ul. Karasiewicza 3). Podajecie imię i nazwisko sportowca (lub nazwę drużyny), dyscyplinę, wskazujecie kategorię.

Czekamy na sportowców z powiatu tucholskiego

Kto może być kandydatem w poszczególnych kategoriach? Do plebiscytu zakwalifikują się zarówno ci, którzy czynnie uprawiają daną dyscyplinę na terenie powiatu tucholskiego startując w zawodach każdej rangi, jak i ci, którzy pochodzą z powiatu tucholskiego, ale reprezentują drużyny spoza naszego terenu. Takich też nie brakuje i odnoszą duże sukcesy. Wasze kandydatury będziemy zbierać przez najbliższe dwa tygodnie (za tydzień o tym przypomnimy). Po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń, kapituła plebiscytu złożona z przedstawicieli „ Tygodnika Tucholskiego” uzupełni listy kandydatów o swoje propozycje. Będą to sportowcy, którzy naszym zdaniem ze względu na poziom lub osiągnięcia, powinni również znaleźć się na listach kandydatur w poszczególnych kategoriach. Także za tydzień zdradzimy kolejne ciekawostki związane z naszym plebiscytem.

Pamiętaj!

Podkreślmy raz jeszcze – w tej chwili zbieramy propozycje, z których powstaną listy kandydatur w poszczególnych, 4 kategoriach. Dopiero gdy skompletujemy je, ogłosimy start głosowania na nowych kuponach i przyporządkowanych numerach SMS.

Niech sportowa machina rusza!

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone